HEAD INIMESED,
KAHJUKS JÄÄB SEEKORDNE SALAKONTSERT ÄRA.

Salakontserdi kontseptsioon on üllatuslik, sest esineja selgub alles koha peal. Sel korral on tegemist sarja juba V kontserdiga ja hoiame teid põnevil, kes võib olla see artist, kellega koos Karukella puhkemajas sulnis õhtu veeta.

Sel korral saab siseruumides toimuma väga armas- ja isegi võib öelda- eksklusiivne kontsert, kuhu müüme sel korral ainult pool täituvusest, ehk 25 piletit.

11. novembri salakontsert toob teie ette laulukirjutaja, kes alustas oma teed muusikuna 2000. aastal. Praeguseks on tema kirjutatud või lauldud muusikaga ilmunud erinevate koosseisudega kokku 7 albumit. 2020. a. aprillis ilmus viimane album. Tema repertuaaris on nii inglisekeelset loomingut kui ka Eesti luuleklassikale kirjutatud laule.

Kontserdipaik on Karukella puhkemajas Ida-Virumaal Lüganuse aleviku südames ning sätime end avaras I korruse saalis 2 + 2 stiilis istuma.

______________________

OSTA PILET SIIT! Kliki Piletimaailma nupule ja saad kohe nende ostukeskkonda. Uute kontsertide piletid tulevad müügile Piletimaailma. Hind on 15 €.

Kogu kokku oma sõbrad või kolleegid ja organiseerige endale mõnus õhtu kontserdi, sauna, kuumaveetünni ja majutusega! 

  • Hind koos kontserdipiletitega 10-le : 450 €, ehk 45 €/ inimese kohta (norm hind 500 €)
  • Broneeri kohe: puhkemaja@karukella.ee