Salakontserdi kontseptsioon on üllatuslik- esineja selgub alles koha peal. Korraldajad planeerisid sügisel salakontserdite 6 osalise sarja, mis jäi aga peale esimest kontserti, kus oli esinejaks Marten Kuningas, koroonaviiruse tõttu soiku. Nüüd siis alustame uuesti. 10. juuni salakontserdil esines Margus Vaher, kes võttis kaasa Peter Põderi, keda teame Taukari kitarristina.

Korraldaja lubab, et publiku ette astuvad tuntud Eesti muusikud, kes jagavad meiega omi mõtteid ja kogemusi, räägivad jutte oma elust ja mängivad juurde muusikat, mis on neid nooremast peast kõnetanud ja muidugi ka seda, mida nad nüüd artistina on ise loonud. Kontserdid saavad olema kõik väga südamilikud, intiimsed ja armsad.

______________________

Uute kontsertide piletid tulevad müügile Piletimaalima. Hind on 15 €, pensionäridele 10 €. Kliki Piletimaailma nupule ja saad kohe nende ostukeskkonda.

Nüüd on aeg teie ette tuua uus salakontsert: 05. augustil 2020

  • Kogu kokku oma sõbrad või kolleegid ja organiseerige endale mõnus õhtu kontserdi, sauna, kuumaveetünni ja majutusega! Maja on selleks õhtuks välja müüdud!
  • Hind koos kontserdipiletitega 10-le : 450 €, ehk 45 €/ inimese kohta (norm hind 500 €)
  • Attendi end Facebooki üritusele
  • Broneeri kohe: puhkemaja@karukella.ee