Karukella IV salakontsert oli imearmas!

Seekordne salakontsert oli välja lubatud, kui pool kontsert-etendus- ja nii see oligi. Meie ülatusesinejaks oli…. imearmas ja viimastel aastatel palju populaarsust kogunud muinasjutuvestja Polina Tšerkassova.

Kontserdikülalisi võtsid tühjas saalis vastu suur hulk pille. Ma ei lugenud neid ära, aga julgen pakkuda, et üks 20 erinevat. Enamus neist eksootilised pillid, mida Polina oma reisidel, kuhu tee teda antropoloogina on viinud, on soetanud, mängima õppinud ja kaasa toonud.

Rahvast oli seekord vähevõitu- lõpuks oli meie avatud elutoas 14 inimest ja seda ka minu aktiivse müügitegevuse peale. Koroona halvab ära ja meie oleme ettevaatuse poolt!

Teisest küljest oligi kahju, et nii vähe inimesi seda imelist etteastet kuulis ja koges. Just nimelt koges, sest Polina muinasjutud tekitavad nii külmavärinaid, toovad liigutuspisaraid kui ka hoiavad klompi kurgus.Seega, jätke ta nimi meelde ja tulevikus, kui oleme vabad minema ükskõik kuhu ja ükskõik, kui tihedalt täistopid saali, siis minge kindlasti- see on seda väärt!

Selge on see, et me kõik saame hetkega tagasi oma lapsepõlve, kus muinasjutud olid meie kaaslased rohkemal või vähemal määral.

Kontserdikülaline Signe andis järgmist tagasisidet:

“Ma ei osanud midagi oodata ja tulin spetsiaalselt avatud hingega. Ma sain emotsioone ja kogesin rohkem kui aimata oskasin. Polina on lihtsalt nii ebamaine ja poeb igaühele omal moel köige sügavamasse hingesoppi. Ma usun, et Salakontserdilt lahkudes sai igaüks killukese Polinast endaga kaasa. Lugude jutustamine on tänapäeval ju moes, aga sellisel imemisel moel nagu seda Polina teeb.. Tema siiras olek ja südame pöhjast kiirgav sära puudutab köiki ja köike. Olen siiralt tänulik, et sain sellest osa. Aitäh pererahvale!! Uute armsate kohtumisteni!”

Ja nii ongi :)

Siin ka mõned pildid, toas oli kahjuks hämar, seega pole pildid kuigi teravad. Aga googeldage Polinat Youtubes!