Kui uni ja magamine on inimese toimimise seisukohast väga tähtsad, siis kvaliteetne uni on veelgi suurema tähtsusega!

Meie poolt pakutav uni ja sügav, magus ja kvaliteetne!

  1. Meie II korruse magamistoad on helikindlad. Mitte keegi ei kuule läbi seina naabertoa unehääli. Valitseb oht hommikusöök maha magada, sest I korrusel toimetamist üles magamistubadesse mitte kuidagi ei kuule. Põrandal on korkplaadid*, mis on samuti unesõbralikud.
 1. Suvisel ajal on kõikide meie maja akende ees sääsevõrgud ja rõduuste ees koguni sääsevõrgutatud uksed. Seega saad rahulikult magada ilma kärbeste ja sääskede rünnakuta. Põhiline on suletud asendis hoida võrguga uksed. Lisaks on suvel igas toas ventilaator, mis ajab jahedamat õhku ringi. Kardinad on kogu majas kõik pimendavad.
 2. Meie tubades on 90 cm laiused kušetid. Mida siis vastavalt seltskonnale teeme üles kas laia või kahe eraldi kitsama voodina. Kitsaste kušettide peal on kattemadrats, nende peale on kaitsemadrats. Laiaks voodiks (180 cm lai) kokkulükatuna tuleb nende peale lai kattemardats ja seal otsas on omakorda ka lai kaitsemadrats. Mitte kuidagi pole tunda, et magatakse kahe kitsama kušeti peal, seega pole vaja karta, et keegi kukub kahe voodi vahele või tunneb voodite/ madratsite vahet.
 1. Meie viimane unekvaliteediteema on nüüd ka ära tehtud! Eelmise aasta lõpus tegime väikse investeeringu kvaliteetsete Proftexi tekkide ja patjade soetamise nöol.
  1. Oli suur kiusatus osta suletekid ja -padjad, kuid meile on tähtis, et ka allergikud saaksid meie juures ilma tervist ohtu panemata magada, siis jäime hane udusule analoogi juurde, mis on luksuslik, hingav, kohev, elastne. Pealiskangas 100% puuvillane, sees on mikrokiud.
  2. Patjadel kasutame hügieenilisi padjakaitseid- 100% puuvillane kangas, mis on lamineeritud hingava polüuretaankihiga, mis annab kaitsepüüridele veetiheduse ja tomulestabarjääri. Kaisted on lukuga, ning taluvad 90 kraadist pesu. Seega kliendid on rohkem kaitstud ja patjade eluiga kestab ka kauem.

Soovime head ja sügavat und!

*- korkpõrand. Loe keskkonnasõbralikust korgist sisekujunduses siit, kui aga artikkel on lugemiseks luks, siis tõin mõned peamised omadused siia välja:

 • Korgi looduslikult antimikroobsed omadused võitlevad hallituse vastu ja selle antistaatiline pind raskendab tolmu ja toksiinide imendumist, mistõttu on materjal ideaalne allergikutele. Lisaks aitab ta kaasa puhtama õhuruumi loomisele.
 • Isoleerivad ja tulekindlad omadused ning kõrge vastupidavus kulumisele teevad korgist materjali, mis peab järjestikusele kasutamisele vastu kuni 50 aastat. Korki kasutatakse selle survetugevuse, akustiliste ja termiliste omaduste tõttu laialdaselt paljude teiste materjalide aluspinnana.
 • Korgist tooteid iseloomustab kergus, madal tihedus, elastsus ja niiskuskindlus, mistõttu sobib ta hästi vannituppa, kööki ja pesuruumidesse.
 • Põrandakattena kasutatakse korki kas plaatidena või parketina. Korgist põrand tundub jalgadele pehme ja soe. Selle pehme pind avaldab väiksemat survet põlveprobleemidega inimestele. Mööblidisainerid kasutavad korkplaati, kuna see on ökonoomne, mittetoksiline ja vastupidav materjal.