Karukella puhkemaja on pereettevõtte- abikaasad Jaanus ja Terje Rattur on oma seljad kokku pannud ka äris ja niimoodi sündiski Karukella projekt.

Terje käivitas Saka Cliff hotelli ja juhtis seda 8 aastat. Seejärel hakkas ta ettevõtjaks ja läbi oma ettevõtte Tertur OÜ on ta nii juhtimise kui ka turunduse vallas konsulteerinud mitmeid turismiettevõtteid- suuremad projektid neist on käivitustugi Kiviõli Sekluskeskusele, Kuru Villale, Toila Valgevillale jne. Hetkel on Terje Mäetaguse mõisahotelli juhatuse liige.

Jaanus omab projekteerimis- ja insenerikogemust, mis on kogu projekti õnnestumises kõvasti kaasa aidanud. Kogemused metallitöötlemise ettevõttes E-Profiil tootmisjuhina, Enefit 280-s õlitehase käivitamise projektijuhina ning täna Enefit Energiatootmises juhtiva insenerina on andnud võimaluse sündida energiatõhusal nutimajal.

Väljavõtteid meediast:

Kahjuks pole säilinud sellest fotost originaalpilti, on ainult koopia koopia, kuid see annab siiski aimu, kuidas 2013. aastal värskelt soetatud krundil poseerime. Täna on taustal juba maja püsti :)