Karukella puhkemaja on pereettevõtte- abikaasad Jaanus ja Terje Rattur on oma seljad kokku pannud ka äris ja niimoodi sündiski Karukella projekt.

Terje käivitas Saka Cliff hotelli ja juhtis seda 8 aastat. Seejärel hakkas ta ettevõtjaks ja läbi oma ettevõtte Tertur OÜ on ta nii juhtimise kui ka turunduse vallas konsulteerinud mitmeid turismiettevõtteid- suuremad projektid neist on käivitustugi Kiviõli Sekluskeskusele, Kuru Villale, Toila Valgevillale jne. Hetkel on Terje Mäetaguse mõisahotelli juhatuse liige ja tegevjuht.

Jaanus omab projekteerimis- ja insenerikogemust, mis on kogu projekti õnnestumises kõvasti kaasa aidanud. Kogemused metallitöötlemise ettevõttes E-Profiil tootmisjuhina, Enefit 280-s õlitehase käivitamise projektijuhina ning Enefit Energiatootmises ühe perioodi juhatuse liikmena ja täna juhtiva insenerina on andnud võimaluse sündida energiatõhusal nutimajal.

Tegemist on selfmade inimestega- kummalgi pole olnud ei metsi, ei maid, ega vanemate poolt pärandatud varandust. Õppimine, uudishimu, enesetäiendamine, lahendusteleidmine ja kirg viis neid sinna, kus julgeti samm astuda, et saada majutusettevõtjaks. Kindel veendumus, et kui midagi teed, siis  tee väga hästi- see andis tulemuseks Karukella puhkemaja: mugava, luksusliku, detailideni läbimõeldud ja lastesõbraliku. Olete südamest oodatud!

Väljavõtteid meediast:

Kahjuks pole säilinud sellest fotost originaalpilti, on ainult koopia koopia, kuid see annab siiski aimu, kuidas 2013. aastal värskelt soetatud krundil poseerime. Taustalt on puudu me ilus kollane puhkemaja.