Karukella puhkemaja on pereettevõtte- abikaasad Jaanus ja Terje Rattur on oma seljad kokku pannud ka äris ja niimoodi sündiski Karukella projekt.

Terje käivitas Saka Cliff hotelli ja juhtis seda 8 aastat. Seejärel hakkas ta ettevõtjaks ja läbi oma ettevõtte Tertur OÜ on ta nii juhtimise kui ka turunduse vallas konsulteerinud mitmeid turismiettevõtteid- suuremad projektid neist on käivitustugi Kiviõli Sekluskeskusele, Kuru Villale, Toila Valgevillale jne. Hetkel on Terje tähtajalise lepinguga Mäetaguse mõisahotelli juhatuse liige, leping lõpeb 2019. aasta lõpus.

Jaanus omab projekteerimis- ja insenerikogemust, mis on kogu projekti õnnestumises kõvasti kaasa aidanud. Kogemused metallitöötlemise ettevõttes E-Profiil tootmisjuhina, Enefit 280-s õlitehase käivitamise projektijuhina ning täna Enefit Energiatootmises juhatuse liikmena on andnud võimaluse sündida energiatõhusal nutimajal.

Kahjuks pole säilinud sellest fotost originaalpilti, on ainult koopia koopia, kuid see annab siiski aimu, kuidas 2013. aastal värskelt soetatud krundil poseerime. Täna on taustal juba maja püsti :)

Allpool ka videoklipp 2014. aasta talvest, kus puhkemaja perenaine Terje räägib Kiviõli-Lüganuse piirkonnast.