Karukella puhkemaja on pereettevõtte- abikaasad Jaanus ja Terje Rattur on oma seljad kokku pannud ka äris ja niimoodi sündiski Karukella projekt.

Terjel on alates 2004. aastast kogemus turismis ja turunduses. Nii sai projekti kavandades arvesse võetud võimalikult mugavat majasisest klienditeekonda ja loodud sai lõpuni läbimõeldud ja pisasju arvesse võttev teenus.

Ettevõtte meespoolel Jaanusel on projekteerimis-, inseneri- ja ehituskogemus. See tegi kogu projekti sündimise võimalikuks. Paljuski tänu Jaanuse oskustele on Karukellast saanud energiatõhus mobiilist juhitav nutimaja.

Tegemist on selfmade inimestega- kummalgi pole olnud ei metsi, ei maid, ega vanemate poolt pärandatud varandust. Õppimine, uudishimu, enesetäiendamine, lahendusteleidmine ja kirg viis neid sinna, kus julgeti samm astuda, et saada majutusettevõtjaks. Kindel veendumus, et kui midagi teed, siis  tee väga hästi- see andis tulemuseks Karukella puhkemaja: mugava, luksusliku, detailideni läbimõeldud ja lastesõbraliku. Olete südamest oodatud!

Väljavõtteid meediast:

Kahjuks pole säilinud sellest fotost originaalpilti, on ainult koopia koopia, kuid see annab siiski aimu, kuidas 2013. aastal värskelt soetatud krundil poseerime. Taustalt on puudu me ilus kollane puhkemaja.