Karukella III salakontsert tehtud- Rändaja!

Karukella puhkemaja III salakontsert toimus 05. augustil ja kogus kokku 50 kuulajat. Esmakordselt oli kontserdile tulnud ka üks 12- liikmeline seltskond, keda ühendas klubiline kuulumine.

Publikut üllatas seekord Indrek Tammoja, kes on rohkem tuntud esinejanime Rändaja all. Kitarr ja ukulele, südamlikud erinevate eesti luuletajate tekstid Indreku muusikaga, vormusid mõnusaks meeleseisundiks Karukella sisehoovi kohal. Nii et, nagu üks kuulaja märkas, et pääsuke jäi katuseservale pikaks ajaks kuulama, enal nokk kinni, mis kinni :)

Tore üllatus oli seegi, et ka Indrek (nii nagu Margus Vaher eelmisel korral), tõi kaasa üllatusesineja ja niimoodi osaleski meie salakontserdil esimene õrnema soo esindaja- Liis Kibuspuu. Liis omab siinkandis suvekodu ja tal oli vaid 15 minutit sõita, et Indrekut oma keeruliste nimedega pillidel saata.

Üks väike laul sai perenaise mobiililt linti ja teine klipp peidab endas kokkuvõtet tervest kontserdist.

Kontserdikülastaja Ingrid saatis meile veidike tagasisidet:

“Püüdsin  mõistatada kuulutustel oleva laulja isikut, kuid tundmatuks ta jäigi kuni selle kauni suveõhtuni. Saabusime Karukella varem, et õnnitleda perenaist Terjet ja peremees Jaanust puhkemaja 1.sünnipäeva puhul. Aastaga on maja ja selle ümbrus kaunimaks muudetud – justkui  “pärlike” Lüganuse jõe kaldal. Perenaine pakkus külalistele sünnipäevatorti ja kohvi. Ootusärevuses püüdsid kohaletulnud mõistatada, kes ikkagi täna õhtul esineb. Pillide ja esinemiskohtade järgi saime aru, et neid on kaks.

Ja oligi käes hetk, kui astusid esinejad lavale – Rändaja, kes tõi kaasa üllatusesineja Liis Kibuspuu. Isiklikult mina polnud neid näinud ega neist kuulnud, seda põnevam õhtu tõotas tulla.  Muusikud jagasid meiega omi mõtteid ja kogemusi, rääkisid jutte oma elust ja reisimistest ning mängisid juurde muusikat, mis neid kõnetab ja ka sellist, mida nad ise loonud on. Muusika oli nii kaunis, et pääsukesedki jäid maja katusel kuulama.

Ootan huviga IV Salakontserti Karukellas.”