Tämä teksti on valitettavasti saatavilla vain kielillä: Viro.

Salakontserdi kontseptsioon on üllatuslik, sest esineja selgub alles koha peal. Sel korral on tegemist sarja IV kontserdiga ja hoiame teid põnevil, kes võib olla see neljas artist, kellega koos Karukella puhkemajas sulnis õhtu veeta.

Sel korral saab siseruumides toimuma väga armas- ja isegi võib öelda- eksklusiivne kontsert, kuhu müüme sel korral ainult pool täituvusest, ehk 25 piletit.

16. septembri salakontsert erineb paljuski varasemalt olnud formaadist. Ja isegi niipalju, et tegu polegi nagu päris kontserdiga, see on rohkem nagu poolkontsert või isegi pool-etendus. Uus on ka see, et tegemist saab olema meie sarja esimese naisartistiga, kes võtab kaasa ja mängib mitmeid pille, vestab lugusid ning mängib sinna kõrvale muusikat.

Korraldaja lubab, et seekordne etendus puudutab sügavalt iga inimest publikust, pakkudes tänulikku sisekaemust ja vabastavat tunnet. Lahkudes oleme kõik mitme vaksa võrra paremad inimesed.

Kontserdipaik on Karukella puhkemajas Ida-Virumaal Lüganuse aleviku südames ning sätime end avaras I korruse saalis 2 + 2 stiilis istuma.

______________________

OSTA PILET KOHE! Kliki Piletimaailma nupule ja saad kohe nende ostukeskkonda. Uute kontsertide piletid tulevad müügile Piletimaailma. Hind on 15 €. 16. septembri kontserdile soodustusi ei ole.

Kogu kokku oma sõbrad või kolleegid ja organiseerige endale mõnus õhtu kontserdi, sauna, kuumaveetünni ja majutusega! 

  • Hind koos kontserdipiletitega 10-le : 450 €, ehk 45 €/ inimese kohta (norm hind 500 €)
  • Broneeri kohe: puhkemaja@karukella.ee