VÄIKSEMAD TIIMID JA SUUREMATE ETTEVÕTETE OSAKONNAD!

Karukella puhkemaja pakub privaatset ja liitvat “ÜHTSE PERE” seminaripaketti-
olete majas ise peremehed: pole võõraid kliente ega ka teenindavat personali

Kui Sa soovid pakkuda privaatset, kontaktivaba ja veidi teistmoodi seminari oma meeskonnale- sellist, kus puudub akadeemiline õhkkond ja mis samas liidab teie tiimi, pannes teid sõna otseses mõttes toimima ühtse perena, siis seminar Karukella puhkemajas on ainuõige valik! Lisaks- meil on soe ja hubane!

MEIE MAJAS OLETE HOITUD!

 • Oleme teile toeks ja abiks terve meeskonnaalase väljasõitu programmi koostamisel, broneerime teie eest ka aktiivsed vaba aja teenused ning koostame loogilise ajakava, broneerime soovi korral bussi, et kõik koos erinevate asukohtade vahel liikuda.
 • Kui usaldate oma väljasõidu meie kätte, siis olete kogu meie juures viibitud aja väga hoitud! Loe Liisi tagasisidet Solutional OÜ-st.

Meie juures seminaritamiseks on kõige mugavam kuni 10-liikmeline seltskond, kuid edukalt saab hakkama ka 15 osalejaga. Meie juures saate valida kahe seminariasetuse vahel:

 • Diivaniring: mugav olemine diivanitel ja tumbadel toimib nö. jäämurdja ja samas liitjana. Sundimatult vaba õhkkond sobib ideaalselt meeskonnatööks. Esitluseks 50 tolline teler, mis ühildub suure HDMI abil kõikide arvutite ja mobiilidega.
 • Laua ümber: Lahtikäiva laua taha mahub kuni 10 inimest, ülejäänud teise reana ümber esimeste. Esitluseks pakume kasutada ekraani. Data palume ise kaasa võtta, et saate ise veenduda oma esitlusarvuti ühilduvuses ja juhtmete sobivuses.

Lisaks on teie käsutuses pabertahvel, markerid, märkmepaber, pastakad ja postitid. Wifi parool on kirjas seina peal. Loe ka ühte mõnusat seminarikogemust allolevate piltide juurde.

Oleme mõelnud nii elektriautoga tulijatele- maja seina küljes on elektrilaadija kui ka talvistele suusasõpradele- kuivatuskapp on teie teenistuses.
Suviste seminaride kohvipause saab pidada edukalt grillmajas, ning õhtuse kuumaveebasseini kütmise pärast ei pea ka muretsema, sest see on meil ööpäevaringselt 38 kraadi soe. Ainult tõsta kaas pealt ja mine sisse.

ÜHTSE PERE SEMINARIPAKETT 10-le

Hinnas on majutus, saun, väliterrassil asuv 24/7 soe kuumaveebassein ja grillmaja kasutamine

Seminariteenindajat koha peal ei ole, kuid tervituskohv ootab teid saabudes. Muude söögikordadega (lõuna- õhtu- ja hommikusöök) saab aga mitut moodi planeerida:

 • TELLI MAJJA: kokkulepitud ajaks tuuakse kõik söögikorrad teile soojana majja
 • SOOJENDA ISE: söögikorrad ja toiduained on ootel külmikus- siis peab supi ise pliidil või õhtusöögi ahjus soojendama
 • MINE VÄLJA SÖÖMA: meie puhkemajast napilt alla 10 km asub kaks restorani, mil mõlemil ka White Guide kvaliteedimärgised, kuhu teile soovi korral hea meelega õhtusöögilaua broneerime ning eelnevalt menüüd aitame kooskõlastada!

Ise saate nii maitsevett, teed kui ka espressomasinas jooksvalt kohvi juurde teha, keegi lõikab leiba, keegi katab lauda nig keegi paneb nõud nõudepesumasinasse. Järgmisel söögikorral siis rollide vahetus.
Teeme hinnapakkumisi ka nö. rätsepatööna, anna oma kõikidest soovidest teada ja meie täidame need!

Koostoimetamine paneb teid sõna otseses mõttes toimima ühtse perena!

Aktiivne tegevus

Asumine seiklusmaa südames on andnud Karukella puhkemajale suure eelise- käeulatuses on mitmeid aktiivseid tegevusi pakkuvaid turismiobjekte, vahendame kõiki teenuseid ja esitame teile ühel arvel. Soovi korral ka e-arvel.

 • Kiviõli Seikluskeskus (mägiautod, zipline, bagislaalom, discgolf)
 • Adrenaatori seiklused Kohtla ja Aidu karjääris (seiklusmatkad, karjäärisafari, SUP-itamine, kaatrimatk, kanuumatk)
 • Kaevandusmuuseum (allmaa külastus, põgenemistuba, rikastustorni ekspositsioon)
 • Alutaguse matkaklubi (lõbusad meeskonnamängud meie hoovil, ellujäämise seiklusmatk, tõukeratastega Kohtla- Järvet avastamas, kirkatamine ja kastitornil turnimine)
 • Ojasaare Golf (tipptasemel golfirajad Ojasaarel)
 • Purtse pruulikoda (tootmisega tutvumine ja tap-room´is muud õllejutud ja saunaõlle kaasaostmine)
 • Purtse Nõukagaraaž (terve garaaž täis nõukaaegseid mootorrattaid, mõni sõiduauto, lae alla tõmmatud jalgrattad ja mänguasjad. Palju miilitsatemaatikat.
 • Erinevad käelised tegevused koha peal.
 • Mäetagusel tipptasemel discgolfirajad ja kirveviskmaise hall.

Vahendame kõiki nimetatud teenuseid ja võtame arveldamise mitmete osapooltega enda peale- esitame teile kõikide teenuste eest ühe arve.

Rohkema kui 10 osaleja puhul küsi pakkumist!

Tee väljasõit põnevaks- tule rongiga, saadame Sulle tranfeeri vastu!

Päris arvestatav hulk meeskondi on saabunud rongiga, kasutades rongis veedetud aega (Tallinn- Kiviõli) tavaron 1h 42 min ja ekspress 1 h 25 min mõneks mõtte- või meeskonnatööks!

Rongi vastu tellime teile tranfeeri, kes siis vastavalt kokkulepitud ajakavale teid maakonnas ringi sõidutab ja lõpuks kenasti koju (loe: Karukella) toob.

Koolitused

Uudisena pakume vastavalt kliendi soovile kas 2- või 3 tunniseid koolitusi järgmistel teemadel:

Õpitubasid viib läbi Kaire Viil.

Organiseeri oma tiimile mõnus väljasõit juba täna- saada päring teele: puhkemaja@karukella.ee