Karukella puhkemaja võtab kontaktivabalt võõrustada väiksemaid ja privaatsemaid seminare ja nõupidamisi.

Kui Sa soovid pakkuda kontaktivaba ja veidi teistmoodi seminari oma meeskonnale, sellist, kus puudub akadeemiline õhkkond ja mis hoopiski liidab teie tiimi- pannes teid sõna otseses mõttes toimima ühtse perena, siis seminar Karukella puhkemajas on ainuõige valik!

Kõige mugavam on kuni 10-liikmeline seltskond, kuid teaterstiilis saab edukalt hakkama ka 15 osalejaga koosviibimine. Sobilik nii elektriautoga tulijatele- maja seina küljes on elektrilaadija kui ka talvistele suusasõpradele- kuivatuskapp on teie teenistuses.

SEMINARITEENUSE HINNAD kuni 10-le (E- N): 950 €

seminariteenus sauna ja majutusega:

 • algus kell 10:00 esimesel päeval ja lõpp hiljemalt kell 11:00 järgmisel päeval või
 • algus kell 16:00 esimesel päeval ja lõpp hiljemalt kell 17:00 järgmisel päeval.

Hinnas majutus, ruumirent, ekraan, paberathvel, wifi.

Kui endal pole võimalust kaasa võtta datat, siis hangime selle ka (50 €)- lihtsalt erinevate dataprojektorite ja kasutatavate arvutite üleminekute omavaheline (mitte)sobivus on seminaride juures kõige suurem stressiallikas, kui saate enda omad kaasa võtta, on ladus algus seminaripäevale pandud.

Seminariteenindajat koha peal ei ole, tervituskohv ootab teid küll saabudes, kuid muud snäkid, energiapausid ja lõunasupid peate ise kapist kätte saama ning viimase ka pliidil soojendama. Ise saate jooksvalt kohvi espressomasinas juurde teha, lahkudes ka nõud nõudepesumasinaasse pesema panna. Koostoimetamine paneb teid toimima ühtse perena sõna otseses mõttes.

Aktiivne tegevus

Asumine seiklusmaa südames on andnud Karukella puhkemajale suure eelise- käeulatuses on mitmeid aktiivseid tegevusi pakkuvaid turismiobjekte, vahendame kõiki teenuseid ja esitame teile ühel arvel. Soovi korral ka e-arvel.

 • Kiviõli Seikluskeskus (mägiautod, zipline, bagislaalom, discgolf)
 • Adrenaatori seiklused Kohtla ja Aidu karjääris (seiklusmatkad, karjäärisafari, SUP-itamine, kaatrimatk, kanuumatk)
 • Kaevandusmuuseum (allmaa külastus, põgenemistuba, rikastustorni ekspositsioon)
 • Alutaguse matkaklubi (tõukeratastega Kohtla- Järvet avastamas, palju erinevaid matku, kirkatamine ja kastitornil turnimine)
 • Ojasaare Golf (tipptasemel golfirajad Ojasaarel)
 • Purtse pruulikoda (tootmisega tutvumine ja tap-room´is muud õllejutud ja saunaõlle kaasaostmine)
 • Nõukagaraaž (terve garaaž täis nõukaaegseid mootorrattaid, mõni sõiduauto, lae alla tõmmatud jalgrattad ja mänguasjad. Palju miilitsatemaatikat.
 • Erinevad käelised tegevused koha peal.
 • Mäetagusel tipptasemel discgolfirajad ja kirveviskmaise hall.

Vahendame kõiki nimetatud teenuseid ja võtame arveldamise mitmete osapooltega enda peale- esitame teile kõikide teenuste eest ühe arve.

Rohkema kui 10 osaleja puhul küsi pakkumist!

Tee väljasõit põnevaks- tule rongiga, saadame Sulle tranfeeri vastu!

Päris arvestatav hulk meeskondi on saabunud rongiga, kasutades rongis veedetud aega (Tallinn- Kiviõli) tavaron 1h 42 min ja ekspress 1 h 25 min mõneks mõtte- või meeskonnatööks!

Rongi vastu tellime teile tranfeeri, kes siis vastavalt kokkulepitud ajakavale teid maakonnas ringi sõidutab ja lõpuks kenasti koju (loe: Karukella) toob.

Koolitused

Uudisena pakume vastavalt kliendi soovile kas 2- või 3 tunniseid koolitusi järgmistel teemadel:

Õpitubasid viib läbi Kaire Viil.

Organiseeri oma tiimile mõnus väljasõit juba täna- saada päring teele: puhkemaja@karukella.ee