Need kliendid, kes on kas tellinud majutust koos mingi vahva lisateenusega või valinud paketi, on alati palju rahulolevamad, kui need, kes on vaid majutusega piirdunud.
Ühised tegevused liidavad ja pakuvad emotsioone, millest saavad ajapikku ilusad mälestused.

Aitame teil luua vahvaid mälestusi!

Järjestasin ümbruskonna tegevused kauguse järgi meie puhkemajast. Kõige lähemad on meie majas ning järgmised juba 6 km kaugusel (loe: lähedusel) ja kaugeim 28 km eemal- kuid samas jäävad Tallinna poolt tulijatele kenasti tee peale.

Me oleme kõikide nende teenusepakkujatega väga head sõbrad ja tuttavad, vahendame nende teenuseid oma klientidele ja esitame koos majutusega ühel arvel. Eriti mugav ettevõtetele. Meil on ka e-arve esitamise võimekus!

Paneme teile kokku ka ajakava, kui on plaanis terve päev Virumaa südames aktiivselt ringi mütata, soovi korral lisame ka võimalikud söögipausid. Suhtleme ise teenusepakkujatega ja kooskõlastame kellaajad. Teil jääb vaid õigel ajal kohale tulla ja korraldatut nautida.

Aktiivsed tegevused 10-sele grupile

Sportlik ja vahva Spikeballi mäng 2 h = 50 €

 • Meie sisehoov on idelaane koht, kus sportlikult kõik koos aega viita! Ühes mängus mängivad 2 paari üksteise vastu ning reeglid on väga sarnased rannavõrkpallile. Ainult, et nüüd ei lähe enam vaja suurt väljakut, mis täis liiva.
 • Spikeballi fotod: Mari Makarov

Dali Karat Õnnekoolitus 2 h = 340 €

 • Meie hubasesse ning mõnusa auraga majja sobib ideaalselt inspiratsioonikoolitus “Õnnelik olemise kunst”, mida viib läbi spirituaalne õpetaja ja mentor, motivatsioonikõneleja ja õnnekoolitaja Dali Karat. Igaüks meist tahab olla õnnelik ja vajab vahel lisaselgitust, tuge ja oskusi, kuidas iga päev natuke õnnelikum olla. Kuidas muuta teadlikult enda õnnetaset, millised on õnnelikkuse põnevaimad aspektid ja mismoodi saada lahti nii halvast tujust kui negatiivsest maailmavaatest?

Purtse nõukagaraaž 1 h = 75 €

 • Nii neljakümnestele inimestele täielik nostalgialaks. Viisakas garaažis palju miilitsa-atribuutikat, mootorrattaid, mopeede, mõni mosse ja palju lapsepõlvega seotud mänguasju, jalgrattaid jne. Klientidele meeldib tolleaegsetesse vormidesse riietuda ja saada endale ports vahvaid pilte mälestuseks
 • KAART = 6,1 km

Kiviõli Seikluskeskuse elamuspark = erinevad hinnad

 • Kiviõli Seikluskeskus on Seiklusmaa süda! Meil on õnn asuda vahetus naabruses- napi 6 km kaugusel. Talvel muutub vana poolkoksimägi suusakeskuseks, suvel aga laste elamuspargiks. Mida seal kõike ei pakuta- kliki linki ja vaata ise järgi!
 • KAART = 6,2 km

Purtse pruulikojas erinevate õllede degusteerimine 1 h = 150 €

 • Pruulmeistrid näitavad tootmist, räägivad Purtse käsitööõlle sündimislugu, annavad degusteerida erinevaid õllesid, mekitoas õllejutud jätkuvad, saab nö. tehasehinnaga õhtuse saunaõlle kaasa osta.
 • KAART = 8,3 km

Karjäärisafari 1,5 h = 300 €

 • Lahtise veoautoga läheb sõit Aidu karjääri- ühest tehismäest üles ja teisest alla. Näete tänapäevast põlevkivikonveierit, ilmatuma ilusat vaadet kõige kõrgemast punktist, kuulete põlevkivi lugu, peale mida naljalt enam keegi omal koduses sahvris tuld põlema ei jäta. Ühesõnaga, saate osa Ida-Virumaa võlust ja valust.
 • KAART = 12,8 km

Seiklusmatk + karjäärisafari 2 x 1,5 h = 300 + 120 = 420 €

 • Seiklusmatkale antakse kaasa kaart, ületate purdeid, parvetate parvega üle kanali, otsite peidetud aaret. Saadaval ainult koos karjäärisafariga.
 • KAART = 12,8 km

Kaevandusmuuseum 2 h = 220 €

 • Maa- alune ekskursioon, sõit allmaaraudteega, giidideks on endised kaevurid, kes näitavad, kuidas lõhkelaengute tarvis auke seina puuriti ja mis siis eal edasi sai… ainulaadne muuseum kogu Euroopas.
 • KAART = 12,8 km

NB! Elektriliste fatbite jalgratastega matk

 • Nüüdsest saavad meie külalised FITBIKE jalgrattad rentida, et avastada näiteks Aidu kärjääri. Elektriline fatbike (ehk e-fatbike) on elektriline jalgratas, millega on võimalik läbida erinevaid maastikke (pori, liiv, turvas, raba, tõusud, lumi). Mootor teeb selle kõigile jõukohaseks – ole noor või vana, kogenud või algaja. See on just Sulle!

Tõukerattamatk Kohtla-Järve töölisasulas 3 h = 260 €

 • Tõuksidega vahva matk töölisasulatesse, osad maha jäetud ammu, osades uued elanikud. Liginetakse ka VKG tootmisele ja käiakse kuulsas Siidisuka elurajoonis. Peale seda ei vaata te K-Järve uudiseid enam kunagi endise pilguga.
 • KAART = 19,6 km

Ojasaare Golf 2 h = 200 €

 • Ojasaare asub peaaegu, et täpselt Ida- ja Lääne-Virumaa piiril. Vinni vallas, Aarla külas Ojasaarel. Pakutakse suurepärast võimalust saada golfi algõpet või treenimisvõimalusi. Golfimäng sobib väga hästi pere- ja firmaürituse läbiviimiseks.
 • KAART = 26 km

ATV ja bagimatkad = 10-le: 6 ATV + 2 UTV (bagi) = 980 € + km

 • Asuvad Lääne-Virumaal, Vinni vallas, Ulvi külas. Nende matkal saad panna ennast proovile nii asfaldil, kruusteel, mägedes, karjääris kui ka mudamülgastes. Matkale saate nii turvavarustuse (soovi korral ka kombeka), instruktor on alati ka kaasas. Matk kestab 2,5 h + instruktsioon 30 min. Võtke kaasa korralikud kindad. Pakkumisel on 7 ühekohalist Honda ATV-d ja 5 kahekohalist Cfmoto UTV-d (bagi), maksimaalselt viiakse siis matkale 17 inimest.
 • KAART = 27,6 km

Laevasõit puust purjekaga: “Tütarsaare Aino” = 350 €

 • Kodusadam on Narva-Jõesuus, kuid soodsa tuule (loe: tellimuse) puhul ka Toilas.
  Sul on täiesti ainulaadne võimalus meie matkapurjekaga sõita mööda Narva jõge ja rannikumerd- pole just palju neid eestlasi, kes oleks põhjarannikut mere poolt näinud.
  Puidust laeval on kuni 15 inimesel mõnus teha lühikesi ja pikki matku, linnu- ja tähevaatlust ning avastada Eesti loodust, nii noortel kui vanadel. Väiksemad saavad sõidul mängida kenas vöörikajutis.
 • Graafik on paindlik, küsi kellaaegu ja erinevaid sadamaid. Saame ka bussi saabumissadamasse vastu organiseerida, kui tagasi ei soovi laevaga sõita.
 • KAART = 39 km

Tütarsaare Aino fotod Facebookist

Võtke kindlasti ühendust: puhkemaja@karukella.ee

 

Lisaks veel sellised kohad:

0,2 km Lüganuse Ristija Johannese kirik 

0,2 km Vendi talupood

0,7 km Lüganuse tenniseplats

6 km Kiviõli Seikluskeskus 

8 km Aidu Veemaa

8 km Purtse Pruulikoja mekituba

8 km Purtse kindluse kohvik-restoran

9 km kaugusel Liimala rand ja Tulivee restoran

12 km kaugusel Kaevandusmuuseum

13 km kaugusel Sonda Kõrts

22 km Valaste juga ja matkarada alla randa

27 km kaugusel Ojasaare golfiväljak

40 km Sirtsi rändrahn ja soo

Heida pilk ka turismiklastri veebi www.idaviru.ee