Karukella puhkemaja asub keset seiklusmaad- ja mis pakub külalistele enam rahulolu, kui see, et seikluselt tulles ootab teda sooja sauna kõrval ka soe söök. Nii ei kulu endal aega söögi valmistamisele ja võib kohe kehakinnitamise kallale asuda.

KOHALIK TOIT!

Kuna oleme oma piirkonna fännid ja peame ka ise lugu tervislikust toitumisest, siis pakume teile kohalikku toitu, mis on eelkõige kasvatatud ja toodetud siinsamas 10 km raadiuses. Ja kui kohalikku pole saada, siis eelistame iga kell eestimaist.

HOMMIKUSÖÖK

Puhkemaja saab osta nii hommikusöögita kui ka hommikusöögiga. Hommikusöögi tellimise puhul palume külalistel silmas pidada, et jätaksite õhtul meie emandale koristatud köögi, siis maitseb ka teile valmistatud hommikusöök parem ja saab kiiremini valmis. Vaata HOMMIKUSÖÖGI menüüd

LÕUNASÖÖK

Pakume kodust suppi, seapraadi ja magustoiduks pagaritooteid. Vaata lõunasöökide võimalikke variante!

ÕHTUSÖÖK

Õhtusöögiks pakume paari erinevat salatit, seapraadi, külma lauda ja magustoiduks pagaritooteid. Vaata õhtusöögivariante!

GRILLMENÜÜ

Suvisel ajal on mõnus tegevus grillimine, anname oma külaliste käsutusse grillvanni, šašlõkivardada ja vorstiresti. Lisaks varustame ka grillsöega. Süsi soovitame süüdata söögiõliga. Vaata GRILLmenüüd!

Meie head partnerid: Lihatööstus Sigwar, Vendi Aiandustalu, õnnelike kanade mune ostame naabritelt Jannelt ja Kärdilt ning ka Reinu-Jaani talust Muttamätta külast.