Võitsid lastega pered!

Meie suvi sai hoogne! Nii palju vahvaid kliente, kellega sai vahetatud nii palju toredaid kirju ja keda me ise tegelikult ei kohanudki… Mingis mõtes oli sellest natuke ka kahju, lugesime hiljem vaid kauneid tagasisidesid.

Uudise pealkiri on, et võitsid lastega pered, kuid ega tegelikku võistlust ei olnudki. Tegemist siis tagantjärgi tarkusega, ehk statistikaga:

 • Kui eraisikute ja firmade osakaal kaldub esimeste kasuks umbes 70%-ga, siis
 • eraisikud omakorda 70% lastega pered ja 30% täiskasvanud.

Ning lastega perede viibimine meie juures on koguni 2,2 ööd! Väga mitmed neljaöiseid broneeringud, enamus kolm ööd ja seejärel kaheöised ööbimised. Perioodil 20.06- 13.08 me üheöiseid ööbimisi ei võtnud (no ainult juhul, kui kuhugi pikkade ööbimiste vahele sai paigutada).

Majutuse hinnad järgnevaks hooajaks ja ka järgmiseks suveks leiad SIIT!

Nii ongi meie põhikliendiks lastega pered!

Mis meil siis on sellist, mis lastega peresid köidab:

MAJAS: 2 suuruses beebitoolid, mänguköök ja lastelaud nelja tooliga, kiiklammas, mänguasjad, palju lauamänge, vetsus pissipott ja aste kraanikausi all, saunas väikelastevann. Tubades õhtujuturaamat, lisavoodiks lahtikäiv tugitoolvoodi, samuti reisivoodi saadavus. II korruse duširuumis samuti aste kraanikausi all ning suur vann.

Muidugi on lastega reisides suur eelis 5 privaatset tuba, kus oleme juba ehitusprotsessis helikindlusele suurt rõhku pannud.

ÕUES: mängumaja koos lastemööbli ja mänguasjadega, liivakast koos mänguasjadega, mjölkki, pentang, discgolf. Suur lemmik- kuumaveetünn! Lisaks muruplats jooksmiseks ja mängimiseks. Õhtuks on lapsed nii läbi, et uinuvad silmapilkselt ja lasevad veel vanematel mõnusalt tiksuda….

Väga suurt tähtsust omab see, et asume keset Seiklusmaad- meil on 30 minutilise autosõidu raadiuses palju põnevat, mida pakkuda meie külalistele, nii suurtele kui väikestele!

Toome teieni mõned killud tagasisidedest, et mis külalistele meie juures meeldis:

 • Andrus: Kõigi külaliste poolt suured tänusõnad ja vaimustus maja kohta.  Ja eriti väga lapsesõbralik, ei pea muretsema igavuse üle kurtvate laste üle seni kuni vanematel muud tegevused.Ja see alati soe tünn võimaldab kasutada lausa võlusõnu – kui te nüüd magama lähete, siis saab veel hommikul vette
 • Florian: I wanted to say thank you again for everything. I hope that our “special requests” did not cause you too much stress and that everything was left like you expected. We really really enjoyed our time in Karukella and cannot wait to come back. It was the perfect location for getting ready for the wedding.
 • Pille: Veetsime oma seltskonnaga mõnusalt aega 4.-5. aug. 2020 teie armsas, mugavas ja maistekalt sisustatud puhkemajas. Suur tänu, et sellise võimaluse meile pakkusite ! Toidud, mis me ise teie poolt varutud kohalikust toorainest valmistasime tulid välja suurepärased.
 • Anett:

  Esiteks tahame me kõik teid väga tänada, sest Karukellas viibitud päevad olid absoluutselt erakordsed ja jäävad meelde kogu eluks. Lõime koos imelisi mälestusi ja me räägime seal juhtunust ja kogetust veel endiselt pea iga päev.

  Kiidaks väga maja ennast: super kvaliteetselt ehitatud, üleval tubades vaikne, alumine korrus superavar, mis on suure seltskonna puhul eriti mõnus. Mahtusime kõik ühe laua taha sööma ja tegime seda iga hommik ja õhtu. Meeldis ka, et kõiki nõusid-klaase oli piisavalt. Köök oli suur ja kõik vajalik söögitegemiseks olemas. Karukella ei tundunud nagu puhkemaja, vaid nagu oleks armsa sõbra suvemajja külla tulnud (aga sõpra ennast polnud).

  Samuti jäi silma ja meelde teie abivalmidus – iga kord, kui mingi mure oli, vastasite te minutitega ja nii oli väga mugav asju ajada. Kui alguses tundus, et tünn ja saun võiksid veidi soojemad olla, siis sellest “kurtes” saime kohe mõlemasse tänu teile ideaalsed temperatuurid. Ja no teie abivalmidus algas juba esimesest meilivahetusest – isiklikult hindan sellist head kommunikatsiooni väga kõrgelt ja hästi lihtne ja meeldiv oli teiega.

  Tünn on kõige ägedam lisaväärtus selle maja juures, me olime seal ikkka paaaljjuu :D. Muidugi meie enda rumaluse tõttu esimesel õhtul jõest toodud mustus ilmselt selle ka ära ummistas.

   Mõtlesime, et oleks äge, kui oleks veinikapp, sest meil oli 3 päeva söök + päris palju veini, saunaõlled jms ja need kõik külma ei mahtunud. Lisaks näiteks oleks äge, kui oleks kossukorv kuskil, jälle üks mõnus asi, mida seltskonnaga mängida, kuigi meie lõbustasime end nt Mölkky ja frisbeega ja oli ka väga tore. Lisaks mängisime teie ägedaid lauamänge.

  Lõppkokkuvõttes tahan öelda, et te olete saanud täiesti imelise majaga hakkama ja teie külalislahkus ei jää küll kellelgi märkamata – me oleme teile väga tänulikud. Oleme pea kõik (praegused või endised) restoraniinimesed (tulge külla: Rataskaevu 16 ja ÜLO Tallinnas) ja oskame iga teie pingutust sügavalt hinnata. Te olete ägedad! Tuleme kindlasti tagasi ja oleme teid juba paljudele soovitanud :) Palju edu teile!

 • Maarja: Jäime kõik väga rahule! Vaimustusime, et kõikide detailide ja vajaduste peale on mõeldud. Väikelastega perele oli ka heliisolatsiooni tase suurepärane.Mul endal jätkub ainult kiidusõnu, aga mu alati kriitiline sõber hakkas meelega otsima vigu, et kõik liiga hea ei oleks. Ta on ekstreemselt lõhna- ja maitsetundlik inimene, allergik. Igatpidi keeruline klient. Ta ütles, et voodilinad on mõnusalt lõhnatud, aga rätikud lõhnasid pesuvahendi järele. Kusjuures mina seda ei tundnud, võib-olla ta kujutas endale ette.
 • Marelle: Oleme siiani kõik väga vaimustuses. Nii mõnigi ütles, et ta elaks sellises majas. Olete kõigele ja kõigile mõelnud ja südamega tehtud töö paistab välja.Loomulikult võite tagasisidet kasutada. Meie meeskonna lootus, et mitte keegi teie imelist kohta ära ei rikuks.
 • Karen: Meie seltskond on Karukell puhkemaja külastusest vaimustuses ja juba mõlgutatakse mõtteid augustis taas seda imelist kohta külastada.Aitäh! Suurimad tänud selle meeldiva Kiviõli seikluse eest kogu meie seltskonna poolt!