Tyvärr är denna artikel enbart tillgänglig på Eesti.

Karukella puhkemaja pakub kontaktivaba toitlustamist. Vastavalt tellitule toimetame söögid ja toiduained külmikusse, teie asi on need vaid kapist välja tõsta või siis soojendada pliidil või ahjus. Lisaks omame head võrgustikku ka cateringfirmade ja toitlustajate näol, kes toovad sooja toidu majja kohale. Valik on Sinu!

KOHALIK TOIT!

Kuna oleme oma piirkonna fännid ja peame ka ise lugu tervislikust toitumisest, siis pakume teile kohalikku toitu, mis on eelkõige kasvatatud ja toodetud siinsamas 5- 10 km raadiuses. Ja kui kohalikku pole saada, siis eelistame iga kell eestimaist. Meie head partnerid: Sigwar, Vendi Talupood, Pagarikoda, Mäetaguse mõisahotelli köök, Aa Mõisa Catering, von Taube restoran, Purtse pruulikoda.

GRILLMAJA 0 €

Grillamaja kasutamine on puhkemaja külalistele tasuta, ehk maja hinna sees. Loe lähemalt siit!

HOMMIKUSÖÖK 13- 15 €/ ühele

Puhkemaja saab osta nii hommikusöögita kui ka hommikusöögiga.

  • Tellitud hommikusöögi puhul oleme kalkuleerinud täpsed toiduainete kogused ja varunud toiduained külmikusse, saate ise valmistada nii pudru kui võileivad, munadest saate teha kas omletti või pannkooke, see sõtlub juba teie seltskonna eelistusest. Tänu täpselt kalkuleeritud toorainele ei jää midagi puudu- pigem on veidi rohkem, kui vähem. HIND 13 €/ inimese kohta
  • Kui on soov tellida soe hommikusöök majja, siis seda saab ka- valik on küll kitsam, kuid ise ei pea köögis toimetama. Hind jääb umbes samasse suurusjärku, pean iga kord uuesti hinnapäringu küsima vastavalt sellele, mida süüa soovite. HIND 15 €/ inimese kohta.

GRILLMENÜÜ 30 €/ ühele

Suvisel ajal on mõnus tegevus grillimine, anname oma külaliste käsutusse grillvanni, šašlõkivardada ja vorstiresti. Lisaks varustame ka grillsöega. Süsi soovitame süüdata söögiõliga.

PEOLAUAMENÜÜ 35 €/ ühele

Meie peolauamenüü sisaldab aastaajale kohast sooja sööki- on selleks siis grillitud lõhe, šašlõkk või ahjupraad. Suvel on salatiteks rohkem värsket ja talvel tulevad meie menüüsse sült, pasteet ja kõrvits. Ahjuprae kõrvale eraldi tellimisel soovi korral näiteks kas verivorst või hoopiski lõhepraad. Tutvu meie peomenüüga.

Pidulikult kaetud õhtusöögilaud 60 €/ kuni 10-sele grupile

Kui teil on põhjust mingit sündmust pidulikumalt tähistada, siis pakume vastavalt sellele ka pidulikult üleskaetud lauda:

  • riidest laudlina
  • riidest servjetid
  • kõik toidunõud ja klaasid
  • värsked lõikelilled ja küünlad
  • tellitud toidud on kaussidesse tõstetud ja ootavad külmikus vaid lauale tõstmist
  • soe söök on ahjus soojas

Head isu!