Tämä teksti on valitettavasti saatavilla vain kielillä: Viro.

Karukella puhkemaja pakub kontaktivaba toitlustamist. Vastavalt tellitule toimetame söögid ja toiduained külmikusse, teie asi on need vaid kapist välja tõsta või siis soojendada pliidil või ahjus.

KOHALIK TOIT!

Kuna oleme oma piirkonna fännid ja peame ka ise lugu tervislikust toitumisest, siis pakume teile kohalikku toitu, mis on eelkõige kasvatatud ja toodetud siinsamas 5- 10 km raadiuses. Ja kui kohalikku pole saada, siis eelistame iga kell eestimaist. Meie head partnerid: Sigwar, Vendi Talupood, Pagarikoda, Mäetaguse mõisahotelli köök, Aa Mõisa Catering, von Taube restoran, Purtse pruulikoda.

HOMMIKUSÖÖK

Puhkemaja saab osta nii hommikusöögita kui ka hommikusöögiga. Tellitud hommikusöögi puhul oleme kalkuleerinud täpsed toiduainete kogused ja varunud toiduained külmikusse. Nii ei jää midagi puudu, pigem on veidi rohkem, kui vähem.

 

GRILLMENÜÜ

Suvisel ajal on mõnus tegevus grillimine, anname oma külaliste käsutusse grillvanni, šašlõkivardada ja vorstiresti. Lisaks varustame ka grillsöega. Süsi soovitame süüdata söögiõliga.

TALVINE PEOLAUAMENÜÜ

Talvel tulevad meie menüüsse sült, pasteet ja kõrvits. Ahjuprae kõrvale ka lõhepraad. Tutvu rikkaliku peomenüüga.

Pidulikult kaetud õhtusöögilaud 50 €

Kui teil on põhjust mingit sündmust pidulikumalt tähistada, siis pakume vastavalt sellele ka pidulikult üleskaetud lauda:

  • riidest laudlina
  • riidest salvrätid
  • kõik toidunõud ja klaasid
  • tellitud toidud on kaussidesse tõstetud ja ootavad külmikus vaid lauale tõstmist
  • soe söök on ahjus soojas

Head isu!