Salakontserdid Karukella puhkemajas

Lüganuse vallas elavad väga vahvad ja tegusad inimesed. Tundub, et meie oleme ühed neist paljudest, sest juba sügisel alustasime salakontsertide sarja organiseerimisega. Nüüdseks on kava koos-  kuus erinevat kontserti, ehk kuus erinevat meest kahekesi oma pilliga.

Osta pilet Piletimaailmast! Hind on 15 €, pensionäridele 10 €. Kliki Piletimaailma nupule ja saad kohe nende ostukeskkonda.

Neile, kes nüüd kohe küsivad, et miks ainult mehed, kus on naised, kvoot ja tasakaal, siis teadmiseks, et ainult meesmuusikud oskasid selle formaadi nii ägedaks pidada, et soostusid eriliselt sõbraliku hinnaga nii kaugele Lüganusele sõitma.

Kontserdipaik Karukella puhkemaja avatud köök- elutoas mahub maksimaalselt kuni 40 inimest. Kohtume kuuel kolmapäeval üle iga kolme nädala ja iga kord kell seitse.

Korraldaja lubab, et publiku ette astuvad tuntud Eesti muusikud, kes jagavad meiega omi mõtteid ja kogemusi, räägivad jutte oma elust ja mängivad juurde muusikat, mis on neid nooremast peast kõnetanud ja muidugi ka muusikat, mida nad nüüd artistina on ise loonud.

Saab olema intiimne, armas, südamlik.