Perenaine Terje vedas paar aastat tagasi eest Lüganuse Loomekastelli, mis seisnes põnevate loometegevuste pakkumises kohaliku kogukonna liikmetele. Kolme aasta aktiivse tegevuse tulemusena nii Lüganuse rahvamajas kui ka Püssi klubis käis erinevatest töötubadest läbi üle 300 inimese, millest unikaalseid osalejaid oli umbes sada. Rõõm oli ka kokkuvõttest, et kaugeltki mitte ainult Lüganuse valla inimesed ei võtnud töötubadest osa, vaid ka huvilised ümberkaudsetest valdadest- Jõhvi, Toila, Mäetaguse, Iisaku (!), Rägavere, Aseri, Kohtla-Järve ja Kohtla-Nõmme omad.

Karukella puhkemajas saab hakata külalistele pakkuma just neid teenuseid, mida olen kogenud ja vahendanud läbi Loomekastelli. Olen kindel, et võimalus oma töist või perekondlikku koosviibimist ilmestada mõne vahva töötoaga, annab nii põhjuse Karukellasse tulla kui ka loob lisaväärtust Ida-Viru küalisele.

LISATEENUSED:

Kuidas küll oma isiklikku ja ka lähedaste sünnipäevi (või mõnd muud tähtpäeva või kogunemist) meeldejäävalt ja huvitavalt tähistada? Karukella puhkemaja pakub teile valiku lahedaid ja tubaseid tegevusi- kõik on enda peal ära katsetatud ja proovitud. Võime öelda kätt südamele pannes, nad töötavad täiega:

Maitseelamuste töötoad:

Kehale pai:

Kõikide töötubade hinnad on arvestatud 10-liikmelise grupi puhul, sellest erinevale grupile küsi pakkumist.

TULEVIK TUNDUB ÄGE!