Liis Solutional OÜ-st soovitab Karukellat südamest!

Hei,

Lubasin saata tagasisidet, siit see tuleb ;)

Esmalt sooviksin südamest tänada nii sooja ja abivalmi suhtluse eest. Meilivahetus jm suhtlus oli alati nii kiire ja asjalik; austan väga seda, kui inimesed teineteise aega väärtustavad, seega olen väga tänulik, et kõik detailid said kiiresti kokku lepitud ja põhjalikult läbi räägitud. Samuti olen nii tänulik, et olite mulle toeks ja andsite julgustavaid sõnu, tunne oli kohe palju parem ja kindlam! Eriti toredad olid need sõnumid sündmuse päevade ajal, mis andsid mulle nii vajalikku infot kui ka südamerahu ja kinnitust, et kõik toimib nagu peab. Kontaktivaba majutuse puhul oli kõik väga lihtne, loogiline ja külalistele mugav.

Teiseks tahtsin anda tagasisidet maja enda kohta – ma ei valeta, kui ütlen, et see oli üks kõige mugavamaid ja ilusamaid puhkemaju, kus käinud olen. Iga detail oli läbi mõeldud ja oli tõesti näha, et asja on südamega tehtud. Kogu maja ja seda ümbritsev hoov olid välimuselt imekaunid ja stiilsed, silma lausa puhkas. Ka kõik teised olid positiivselt üllatunud, et vau kui kena koht. Iga asi, mille puhul mõtlesid, et hmm see võiks olla, siis paari minuti pärast oli tohutu rõõm avastada, et aga see ongi ju olemas! Lisaks sellele veel pisikesed detailid, mida isegi ei oskaks oodata – super! Tiim ütles, et nüüd on edaspidiseks latt nii kõrgele seatud, et vähemaga enam ei lepi ;) Eriti vaimustuses oldi sellest, et heliisolatsioon tõesti toimis ja kõik said täpselt oma soovidele nii palju unetunde, kui vaja oli.

Kolmandaks tagasiside koostööpartneritele – kõik tegevused olid superägedad ja neid läbi viinud inimesed samuti, oli näha, et tegijad on samuti südamega asja juures ja pingutavad selle nimel, et meil oleks põnev ja tore. Graafiku poolest kõik sujus nagu pidi, iga inimene oli õigel ajal õiges kohas ning tundsin samuti, et meie aega väärtustatakse! Eriti lemmik oli kaatrisõit ;)

Kindlasti-kindlasti soovitame Teid teistele ning tahame ka ise sinna tagasi tulla! ;) Teete ikka õiget asja!

PS! Postitan N kokkuvõtva reeli Instagrami ja taggin teid ja teisi koostööpartnereid ära, siis saate jagada :)

Suur-suur kummardus ja tänu veelkord, olen nii õnnelik, et otsuse just teie kasuks langetasin!!!

Tervitades

Liis Siitan
Solutional OÜ