Koolivaheajaks kodunt ära! 3 vahvat kohta Ida-Virus!

Koolivaheajal peab midagi toimuma. Kusagil eemal, kodunt kaugemal. Muidu ei lähe koolivaheaeg arvesse ja on nagu täielik läbikukkumine. Nagu päriselt. Kodunt minema, võõrasse kohta ööbima tahavad nii väikesed kui ka suured lapsed. Seega soovitame oma pere, ning meie Karukella puhkemaja kontekstis- ka sõbrapere täies koosseisus ära rääkida ja Ida-Virumaa poole paaripäevane sõit planeerida.

Meie puhkemajja mahub vabalt 10 inimest majutuma, lisaks veel 6 võimalust tugitoolvoodites. Seega, kas kogute kokku 2 või 3 peret, on täpselt teie otsustada.

Meie juurest pole kauge ükski koht Ida-Virumaal:

Meil puhkemajas on aga suur valik lauamänge, tipitelk, mis pakub kõige väiksematele rõõmu. Igas toas öökapi peal on üks lasteraamat, mis kutsub end sirvima. Söögisaali nurgas on mänguköök ja lastemööblikomplekt. Ja diivani varjus suigub armas kiik-lambake.

Igav ei hakka kellegi! Meie soovitame tulla lausa kaheks ööks, sest muidu on nii, et alles jõudsid, pakkisid asjad lahti, väike õhtusöök ja uni juba murrab. Kahe öö ööbimisega jõuab põnevaid kohti külastada, ümbrusega tutvuda ja ka niisama olla- ilma, et kuhugi kiire oleks. Vot see on puhkus!