Karukella jaanituli jäi süütamata

Ei jaksa enam oodata meie puhkust, mis kestab 1.-14. juuli. Hetkel elame nädalavahetusest nädalavahetusse ja lisaks kõik õhtused ajad, mil krundil veedame. Ehitaja lõpetab täpselt kell viis. Haamer päris ei kuku, kuid ületunde hoolimata hilinemisest ka ei tehta…

Kuna see nädal on olnud väga kaootiline- esmaspäeval sõitsime Riia Ikeasse nõusid tooma. Nüüd on meil 30-le inimesele terve komplekt olemas.

Kolmapäeval lõpetas Jaanuse tütar põhikooli- sõitsime Tallinna õnnitlema. Reedel, 21.06, toimus Lüganusel jaanituli, mis oleks olnud mõnus moment ka oma krundil puudehunnik põlema süüdata, kuid siis oli lõpetamine poja elukaaslasel ja nende juures jätkupeol oli piisavalt mõnus ja lahe, et me ei kiirustanud tagasi sõitma. Lisaks oli ilm ka tuuline, seega istusime mõnusas seltskonnas kohe rahumeeli edasi.

Otsustasime endale ka hõlpu anda ja tegime jaanipäeva vabaks. Jaanuse tütar tuli ka meile jaanipäeva veetma. Olime 23.-ndal terve päeva ema juures Kohtla- Nõmmel- minu Ameerika õde tuli oma kahe pojaga külla. Hiljem käisime kõik koos K-Nõmme jaanitulel. Sealt edasi sõitsime sõprade juurde Sakale, kus sai siis ka oma tuld tehtud ja päikesetõusu oodatud.

Päikesetõusuaga ei tulnudki- 20 minutit enne nägime, et taevas on kõik paksus pilves, lõpetasime jaanitule selleks aastaks ja sõitsime koju.

Jäid jaanipühi!