(Eesti) Karukellast otse seiklusele- kaatrisõit 10-le!

Tämä teksti on valitettavasti saatavilla vain kielillä: Eesti.

.
Meie vaba aja tegevuste hulka lisandunud ka üks uus aktiivne seiklus Aidus! Tõesti- tõesti, seekord kulgeme mööda vett. Ei, mitte SUP-i laudade ega kanuudega, vaid Adrenaatori turvalise ja mahuka kaatriga.

Peatuulutuspakett kuni 10-le: 1200 €

  • Majutus- koht kaheses toas
  • Kaatrisõit Aidu kanalites
  • Õhtusöök- saabumisel ootamas
  • Soe saun
  • Soe kuumaveebassein

Soovi korral telli juurde hommikusöök, tutvu ka teiste piirkonna aktiivsete tegevustega ja kui tunned, et vajad pikemat päeva meie juures, siis küsi ka seda. Tule kas omal käel või näiteks rongiga, meie käest saad tellida transfeeri!

Paneme Sinu seltskonnale või tiimile kokku rätseppakkumise- kõik teenused ühel arvel ja vajadusel paneme e- arvena ka teele.

Oma veeseiklust iseloomustab Adrenaatori pealik Imre aga nii: ”Parima ülevaate saab Aidu veeteedest muidugi vett mööda. Meie suure ja stabiilse kaatriga saab nii rahulikult imelisi vaateid nautida kui vajadusel vee kohal lennata. Just selliselt on iseloomustanud emotsioone need, kes julgesid täispöördeid soovida. Matka kestel näeb erinevaid Aidu kanaleid, suurimat allikat, sinist laguuni, Aidu pankrannikut ja muidugi suurimat truupi, mis pandud tee alt läbi just selleks, et sealt paadiga läbi saaks.”

Turvalisus on tagatud, veematk algab instuktaažiga, kohustuslik on kanda päästevesti, kaatris on igaühele istekoht ja kinnihoidmiskohad.