(Eesti) Puhka Karukellas ja seikle Aidus!

Sorry, this entry is only available in Eesti.

Selle suve hitt! Karukella puhkemaja kümnele inimesele ja kanuumatk giidiga Aidu Veeseikluskeskuses

See seikluspakett sobib nii perele, sõpruskonnale kui ka väiksemale ettevõtele, kel on plaanis läbi viia unustamatu meeskonnapäev.

Seikluspakett Aidus = 850 €/ 10-le

Majutus + kanuumatk

Aidu veemaa on endise põlevkivikarjääri alale rajatud unikaalne tehismaastik koos rahvusvahelistele nõuetele vastava sõudekanaliga, kus saab seigelda vee peal, vee sees ja vee ääres või korraldada tipptasemel spordiüritusi.

Kanuud, mis Aidus on kasutusel, on väga kindlad ja ümber nad ei läeh. No, kui keegi ikka väga soovib eskimopööret teha, siis peab ta ikkagi väga- väga pingutama. Soovitame kõigile!

Kui külastaja on sattunud Aidu Veeseikluskeskusesse ja isegi kui ta on sealt juba lahkunud, on ta endiselt vägagi tugevate emotsioonide kütkes! Ja seda kõige positiivsemas tähenduses. Põhjus on lihtne ja uhke. Nimelt on maailmas vähe kohti, kus niivõrd eredal kujul toimiksid sümbioosis maa ja vesi, tööstus ja loodus, sport ja kultuur, minevik ja olevik. Ükski mainitud teguritest pole ülearune ja ükski ei toimiks ilma teisteta.

Kõik kokku loovad aga keskkonna, mis mõjub uudselt ja mitmekihiliselt mitte üksnes Eesti mastaabis, vaid 1000 kilomeetri raadiuses. Midagi nii kompaktset mujal ei leidu! Ja mis peamine: kui kuskil avatakse järjekordne puhkekoht mõne loodusliku veekogu kaldal, siis sünnib see alati looduse arvelt, kuid Aidus on vastupidi: lõhutud keskkond päästetakse elule tagasi.

Pakkumine kehtib majutuseks P-N kuni 31.08.2024, sest nädalavahetused on meil kõik suve lõpuni juba broneeritud.

Need fotod on sündinud 17.-18.05 toimunud 24h kestvusaerutamisel, kus Marek Lindmaa ja Martin Ilumets tegid ägeda eneseületuse. Sellest lähemalt siit lingilt