Leider ist der Eintrag nur auf Eesti verfügbar.

Veebis on palju õppematerjale, kuidas eesmärke sõnastada. Ometi jääb 87% eesmärkidest ellu viimata. Kui tihti Sa mõtled, mida päriselt teha soovid ja kuidas see elustiil saavutada? Töötoas saame selgust oma tegelikest soovidest ja sisemistest ressurssidest. Igaühel valmib inspireeriv kollaaž, mis aitab soovitud eesmärgini jõuda.

Töötuba „Minu eduplaan“ 480 €/ 4h

Meie töötuba on tõhus enesecoaching ja meeskonnatreening – igaüks saab selgust oma potentsiaalist, analüüsib kõhklusi ja hirme ning paneb paika sammud eduplaani elluviimiseks. Õpite ka  teineteist paremini tundma ja see suurendab tiimi usaldust ja tõstab pühendumust.

Töötoa kava:

  • Kes ma tahan olla paari-kolme aasta pärast? Oma tasakaalus elu analüüs.
  • Minu tugevused ja muud ressursid. Mõttekaardi tegemine.
  • Loovülesanne – inspiratsioonitahvel-kollaaž. Päeva refleksioon.

Töötoa pikkus neli akadeemilist tundi. Hea grupi suurus on kuni 12 inimest. Küsi julgesti suurema grupi eripakkumist, ka siis on igaüks kaasatud ja aktiivne.

Teie investeering neljatunnise praktilise koolituse puhul 480 eurot (sisaldab juhendamistasu, juhendaja transporti, õppematerjale (ilus plokk, markerid, ajakirjad, kleepsud, jms).

60 min õpiampsu hind on 250 eurot. Töötoa võib tellida ka 90 või 120 min pikkusena õpiampsuna, küsi päringut. Võta julgesti ühendust ja teeme teie tiimile inspireeriva ja praktilise töötoa.