Leider ist der Eintrag nur auf Eesti verfügbar.

Osalesin 02. detsembril liikumise Naised ettevõtluses konverentsil “Roheliselt on võimalik” ja tajusin, et kogu rohejutt käib suuresti ümber jätkusuutlike toodete.
      🌱 rohelisi teenuseid ei osata aga veel esile tõsta.
Tegelikult on Eestis päris palju Green Key majutusasutusi, kuid nad on veidi nähtamatud. Seetõttu oli korraldajatel eriti hea meel meid kaasata! Suur tänu selle eest!
TAIPAMINE: kui teie pere on kestlik ja ettevõte jätkusuutlik ning vastutustundlik, siis viige oma puhkused ja tiimi väljasõidud samuti kestlikesse kohtadesse!
Näiteks mul on füüsiliselt valus munakoori või õunasüdameid visata olmeprügisse, nii et olen ka oma biojäätmed kaasa koju võtnud.

Roheinimese ostukorvi kuuluvad peale maheõunte, õiglase kaubanduse kohviubade ja Reet Ausi T-särkide ka puhkus ökomärgist omavas majutuses, ärilõuna zero waste restoranis või sõpradega õhtusöök vastutustundlikust kohvikus.

Ootan väga, mil töötatakse välja Eesti oludele vastavad baromeetrid, et mõõta nii hoonete kui ka söögi jalajälgi. Need Euroopas kasutusel olevad, mis hetkel on näiteks hoonete jaoks, ei sisalda isegi maakütte varianti ning toitlustuses on veisepihv röögatu jalajäljega, kuigi Eestis on enamus lihaveiseid vabapidamisel.