6 talvist pĂ”hjust tulla detsembris Karukella 🎄

Ega jĂ”ulud ei kĂŒsi, mis kuupĂ€evaks oma jĂ”uluistumist planeerida! Peaasi, et vĂ”etaks hetk koos sĂ”prade vĂ”i kolleegidega, et vaadata koos tagasi olnud aastale, tĂ€nada olemasolemise eest ning teha uusi ĂŒhiseid plaane.

Ida-Virus on juba nĂ€dalajagu lumi maas ja ilmateade kinnitab selle mahajÀÀmist. Ei mingit igatsevat tagasivaadet sĂŒgisesse. Samuti ĂŒtles tĂ€nases Ringvaates ilmateadlane, et Ida-Eestis on jĂ”ulud kindlasti valged. Ka AK ilmateadustaja kinnitas selle ĂŒle :) KiviĂ”li suusamĂ€gel avatakse 02.12 ĂŒks nĂ”lv selleks nĂ€dalavahetuseks!

Miks tulla detsembris Karukellasse? Anname teile 6 pÔhjust!

  1. Naturaalne jÔuluehtes kuusk ehib perioodil 01.12- 06.01 teie olemist
  2. Meil on palju aktiivseid tegevusi, mis annavad jÔulukuule meeleolu juurde (KiviÔli suusamÀgi, kirikutorni saladuse avastamine, ellujÀÀmisretk metsas, lauamÀngude töötuba, kokteilikoolitus, telli kokk enda jaoks kokkama, mitmeid kÀelisi tegevusi, Purtse pruulikojas degusteerimas, Kaevandusmuuseumis )
  3. Meil palju mugavusi (tÀisvarustuses köök, 24/7 soe kuumaveebassein, elektriautolaadija, kÔrge unekvaliteet, kestlik majutus)
  4. Telli juurde toitlustus (lÔunasöök, Ôhtusöök, hommikusöök, tervituskohv, energiapausid, saunasnÀkid)
  5. Telli meie kaudu jÔulumees ja ka kingitused kuuse alla
  6. Tutvu ka JÔhvi kontserdimaja kavaga, see on detsembris vÀga rikkalik!

Meie maja on jÔuluehtes ja pÀkapikud ka piiluvad nii siin kui seal! Oleme valmis selleks imeliseks ajaks ning mÔnus elevus on hinges.

Aeg, mis jÀÀb kÔige pikemate öödega aega, on piisavalt pikk, pakkudes ligi kuuks ajaks pÔhjuseid kokku saada, tÀhistada, uusi plaane teha! SÀtime end ju juba poolest detsembrist jÔululainele ja tÀhistame uue aasta saabumist jaanuari keskpaigani!

Meie puhkemajal on nĂŒĂŒdsest ka Rohelise vĂ”tme ökomĂ€rgis, seega meie juures saab teie tĂ€histamine vĂ€iksema jalajĂ€lje- vali alati oma puhkus ökomĂ€rgise kandjate hulgast!

Kirjuta puhkemaja@karukella.ee