Tertur OÜ on usaldusväärne ettevõte

Meil on hea meel teada anda, et hoolimata majanduslangusest ja turismisektoris valitsevatest keerulistest aegadest, oleme pälvinud Äripäeva kvaliteedimärgise “Usaldusväärne ettevõte”. Kas teadsite, et ainult 7% Eesti ettevõtetest vastab selle märgise nõuetele- meil on heameel nende hulgas olla. Oleme küll väiksed, aga tublid!

See sertifikaat antakse ettevõttele, kelle krediidireiting on olnud järjepidev hea viimase aasta jooksul. See tähendab, et puuduvad võlgnevused riigi ja partnerite ees, ettevõte on esitanud majandusaasta aruanded ja maksudeklaratsioonid tähtaegselt, majanduslikud näitajad on head ja ettevõtte taust puhas.

Mida see tähendab meie külaliste jaoks?

Tänapäeval on kurb tõdeda, et väga palju saadakse petta veebist ostes, meedia on erinevatest näidetest pungil. See on olukord, mida mõni aeg tagasi ei osanud ette kujutada. Tänasel päeval peab igaühe krediidivõimekust konrtollima. Ka meie küsime oma külalistelt ettemaksu ja usaldusväärsuse märgise ostsime välja just seetõttu, et kui ettemaksuarvet tasudes tekib soov meie usaldusväärsuses kinnitust saada, siis saab Infopangast meie ettevõtte tausta uurida ja see kinnitab, et kõik on korras.

Kas teadsite, kui mitu päringut erinevate ettevõtete kohta teostatakse Infopangas ühes kuus? 120 000! See on väga suur arv tarku inimesi, kes enne tehingusse laskumist veenduvad partneri turvalisuses.

Soovime oma külalistele ja üldse kõigile turvalisi oste. Paljude pettuste kartustes ei tohiks jätta elamata ja usaldamata, hea, kui on teada, kustkaudu saab tehingupartneri kohta uurida. Kasutage neid keskkondi kindlasti.

,