Tegime jõuluaja enda jaoks ilusaks

Valitsuse otsus oli alates 12.12 sulgeda kõik Ida-Virumaa majutusasutused, sh. ka kontaktivabad puhkemajad…

Meil ei jäänud muud üle, kui tühistada tellimused ja tagastada ettemaks. Õnneks olid ka mõned kliendid, kes soovisid oma jõulukuupuhkust meie juures edasi tõsta jaanuari- ja isegi aprillikuusse. See tähendas seda, et ettemaksu ei pidanud tagastama, kuid nüüd on täidetud kuupäevad, mis oleks saanud tulevikus maha müüa. Kuid ikkagi parem, kui esimene variant.

Mõistame, et viirus levib ja on suisa kohati eluohtik. Kuid need seltskonnad, kes niikuinii omavahel suhtlevad, tulles 10 km üle Lääne-Virumaa piiri kontaktivabasse puhkemajja, ei ohusta kuidagi ei teineteist, ei kedagi kolmandat…

AGA, aitab kurtmisest, otsustasime endale ise mõnusa jõulupuhkuse- kodukontori teha ja kolisime jõuluajaks Karukellasse, sai palju väikseid töid ära tehtud, mille jaoks soojemal ajal polnud mahti, sest õuetöid jätkus veel poolde detsembrisse.

Panime püsti kuusepuu, ehtisime imeilusaks ja veetsime õhtud kuuselampide paistel. Aga enne õhtuvalgust oli veel mitmeks päevaks tegemist- Jaanus tegi kardinapuud pikemaks ja lisas teise toru külgkardinate jaoks, ühest kardinapuust ja laelambist pani kokku põrandalambi. Saime kätte ka “kaua tehtud kaunikesed” pildid, mis sai kenasti tubade seintele pandud. Nüüd on toad lõplikult valmis.

Võtsime vastu ka mõned armsad külalised… Häid jõule!