Suvepäevitused Karukellas

Seda ei juhtu just iga päev, et saame külalistelt tagasisidet ja pilte, millel on luba ka meie kodulehte ja sotsiaalmeediat ehtida. Oleme Jaanusega selle eest muidugi väga meelitatud ja tänulikud.

Üks vahva seltskond noori broneerisid maja kolmeks ööks. Saime ka korra külalistega kokku, mis ei ole üldse tavaline, sest suurema osa ajast me ju oma klientidega ei kohtu. Täna potsatas meie postkasti aga selline vahva tagasiside, mida on meil väga hea meel teiega jagada.

Esiteks tahame me kõik teid väga tänada, sest Karukellas viibitud päevad olid absoluutselt erakordsed ja jäävad meelde kogu eluks. Lõime koos imelisi mälestusi ja me räägime seal juhtunust ja kogetust veel endiselt pea iga päev.

Kiidaks väga maja ennast: super kvaliteetselt ehitatud, üleval tubades vaikne, alumine korrus superavar, mis on suure seltskonna puhul eriti mõnus. Mahtusime kõik ühe laua taha sööma ja tegime seda iga hommik ja õhtu. Meeldis ka, et kõiki nõusid-klaase oli piisavalt. Köök oli suur ja kõik vajalik söögitegemiseks olemas. Karukella ei tundunud nagu puhkemaja, vaid nagu oleks armsa sõbra suvemajja külla tulnud (aga sõpra ennast polnud).


Samuti jäi silma ja meelde teie abivalmidus – iga kord, kui mingi mure oli, vastasite te minutitega ja nii oli väga mugav asju ajada. Kui alguses tundus, et tünn ja saun võiksid veidi soojemad olla, siis sellest “kurtes” saime kohe mõlemasse tänu teile ideaalsed temperatuurid. Ja no teie abivalmidus algas juba esimesest meilivahetusest – isiklikult hindan sellist head kommunikatsiooni väga kõrgelt ja hästi lihtne ja meeldiv oli teiega.


Tünn on kõige ägedam lisaväärtus selle maja juures, me olime seal ikkka paaaljjuu :D. Muidugi meie enda rumaluse tõttu esimesel õhtul jõest toodud mustus ilmselt selle ka ära ummistas.

 

Mõtlesime, et oleks äge, kui oleks veinikapp, sest meil oli 3 päeva söök + päris palju veini, saunaõlled jms ja need kõik külma ei mahtunud. Lisaks näiteks oleks äge, kui oleks kossukorv kuskil, jälle üks mõnus asi, mida seltskonnaga mängida, kuigi meie lõbustasime end nt Mölkky ja frisbeega ja oli ka väga tore. Lisaks mängisime teie ägedaid lauamänge.

Lõppkokkuvõttes tahan öelda, et te olete saanud täiesti imelise majaga hakkama ja teie külalislahkus ei jää küll kellelgi märkamata – me oleme teile väga tänulikud. Oleme pea kõik (praegused või endised) restoraniinimesed (tulge külla: Rataskaevu 16 ja ÜLO Tallinnas) ja oskame iga teie pingutust sügavalt hinnata. Te olete ägedad! Tuleme kindlasti tagasi ja oleme teid juba paljudele soovitanud :) Palju edu teile!

Panen teile ka paar pilti meie nädalavahetusest.


Anett ja co

Ka meie täname! Olete meile alati tagasi oodatud <3