Suunaviidad said paika!

Postitus sellest, kuidas ma kahe päeva jooksul ühtede märkide tõttu 2 rabandust sain :)

Võtsime reedese õhtu endale “vabaks” ja läksime sõpradele Vokka külla, juttu jätkus kauemaks ja koju saime alles peale ühte.

Kui kell pool kaks öösel voodis veel viimast sotsiaalmeediatiiru tegin, siis ühtäkki äratasin magava mehe väikse röögatusega ärkvele- avastasin @virumaasüda poolt nende voogu pandud postituselt meie Karukella suunaviida- no küll oli ilus vaadata!

Laupäeva hommikul siis Lüganuse poole sõites ootasin huviga paar aastat (jah, tõesti) tagasi kokkulepitud kohtades meie suunaviitasid näha, kuid Lüganuse poolt ei jäänud midagi silma, nii ma sõitsingi siis Karukella ristmikust edasi bussipeatuseni ja üle õla vaadates märkasin Kiviõlipoolset silti. Seesama oli ka virumaasüdame fotol.

Õhtul tagasi koju sõites pingutasin veel silmi, et leida üles teine alevikusüdame suunaviit ja oh, õnne- leidsingi! Kuid oh õnnetust, keegi usin ja tark oli selle paigutanud õunapuu taha.

Ma ei tea, kas ta luges piinlikult seadusest tulenevaid meetreid enne ristmikku või milles oli asi, kuid me ei ole nõus, et ilus puu seetõttu nüüd peaks osadest oma okstest loobuma. Märk on vaja ringi tõsta- see on selge.