Saadame Karukella puhkemaja külalised seenele

Need kliendid, kes on kas tellinud majutust koos mingi vahva lisateenusega või valinud paketi, on alati palju rahulolevamad, kui need, kes on vaid majutusega piirdunud. Ühised tegevused liidavad ja pakuvad emotsioone, millest saavad ajapikku ilusad mälestused.

SEENELKÄIK

Metsagiid Pille viib teid oma kodukohametsa, kus on imeilus loodus ja põnev maastik. Lähedusse jõudes annab ta kõigile silmaklapid ja jälgib pingsalt, et te ei piiluks, ega leivapudi maha ei pilluks, et hiljem omapäi tagasi tulla. Nali :)

Pillega koos seenele minnes on päris suur tõenäosus, et saate nii kukeseeni, haavapuravikke kui ka riisikaid. Tühja käega ei tule keegi tagasi. Ja kui mingil seletamatul põhjusel ei peakski saama mitte ühtegi seent (seda pole aga enne olnud), siis Pillel on mitmeid lugusid metsast ja sama palju legende sealsest soost. Metsas viibitakse kokku 3 h, kui aga soovida metsas ka suppi süüa, siis läheb kokku isegi 4 h ära.

HIND 3 h seeneretkel ja majutus Karukellas kuni 10-le inimesele:

alates 499 € P-N

  • nädalavahetuseti R – L: 549 €

Seenelkäigugrupp peab kenasti kokku hoidma ja metsagiid Pille vaateväljas püsima. Iga osavõtja saab selga kollase helkurvesti.

Foto: Lea Rand