Pulmad Karukella puhkemajas

Suvi on tulekul ja pulmahooaeg on jälle saabumas. Soovime noorpaaridele anda veidike inspiratsiooni oma elu tähtsaima päeva tähistamiseks.

Väiksed armsad kodused pulmad

Selge on see, et meie majja mahuvad väiksemat sorti kodusemad pulmad- kuni 20 inimest. Majutuspartnerina tuleb meile appi tänavaotsas asuva B&B tüüpi majutus “Rando ja Kärdi juures“. Pulmapidu saab pidada nii majas sees kui ka telgipulmana hoovi peal- meil on nii palju ruumi!

Superkoht tüdrukute- või poissmeestepeoks

Eelmisel augusti lõpus toimus meie majas ka tüdrukute õhtu. Teguvusterohke päev Ida-Virus, mis kulmineerus meie puhkemajas pruudile üllatusmassaažiga ning mõnusa einega. Hilissõhtul saunas keharituaalid ning tähistaeva all poole ööni kuumaveetünnis tüdrukutejutte rääkides!

Suure pulma väikseks pusletükiks

Kuid meil on olnud ka võimalus olla ühe suure pulma väike pusletükike- nimelt eelmise augusti alguses toimus Tulivees üks suuremat sort kena pulmapidu, kus peole eelneval ööl ööbis meie juures peigmehe pere ning pruutpaar ka ise. Pruutpaari ettevalmistus käis kõik meie juures- meik, juuksur ja osa fotosessioonist. Ja niimoodi siis meie juurest sõidetigi Tuliveesse pulmapidu pidama. Pruutpaar veetis oma pulmaöö seal, kuid peigmehe pere oli meie majas 2 ööd.

Täname Floriani lahke kirjavahetuse eest toona ja nüüdki, tundsin kuidagi kahjutunnet, et ei kohtunud ja ei saanud tuttavaks nende kenade inimestega… Igal juhul selge on see, et nad tulevad meile külla tagasi!

Allpool väike galerii- pulmafotograaf oli Carol Liis Metsla.

Palju õnne veelkord Florianile ja Anettele! Olgu neil imeilus elu!

Pulmavideo on kokku pandud Risto Hännikäineni poolt.