Pühadeks ja tähtpäevadeks too pere kokku! 🌲

Kõige parem kingitus Sinu perele on see, et tuua kõik nad kokku! Vähem asju ja rohkem koosveedetud aega!

Meil on juba mitmeaastane traditsioon tuua aasta lõpus kõik oma lähedased inimesed kokku. Ning alati on külalistele varuks ka mõni vaba aja tegevus- koguneme juba peale lõunat ja nii jääb aega ka niisama jutustada ning olla. Kuna ehitud on kõik külalised ja ehitud on ka kuusk, siis kasutasime päevavalgust ära ja tegime kõikidest ilusad jõulupildid. Mina ise unustasin esimese hooga ennast ära, kuid järgmisel päeval saime ka päkesepaistel sabast kinni ja saime ka fotole. Kahetsen siiski, et ei osanud ajada pildile nelja põlvakonda, kes siis minu emast on järgnenud… Aga eks siis järgmisel korral.
Seekord tellisime Brain Games EE meile lauamänge õpetama- seda teenust pakume ka oma külalistele. Mängisid kõik, nii noored kui vanad ja lusti oli palju! Kahe tunni jooksul mängisime kuni 10 mängu.
Õhtunael oli muidugi viks ja viisakas jõuluvana, kes väga imestas, et meil pole lapsi, kes jõulumeest oskaks oodata- tellisime ta puhtalt enda rõõmuks 🙂
Meie peres on juba paaril viimasel aastal nii, et igaüks teeb ühe universaalse kingituse u. 15 € ulatuses ja need pannakse kuuse alla. Kingijagaja, ehk siis jõuluvana muudkui võtab otsast ja valib inimese välja, kes talle tundub, et sobib kingituse kaalu, konsistentsi ja ka pakendiga. Meil jäid kõik sülle sadanud kingga väga rahule. Hea töö, Jõulumees!
Eelmisel aasta jõulude ajal käisime kõik koos Lüganuse kiriku saladusi avastamas.
Nüüd on korraks pere kokku toodud, kõik jutud aetud ja kingid kingitud, saame pühenduda meie headele külalistele.
Soovime imeilusat jõuluaega ning peatset aastalõppu ja meie maja slogan toetab just eriti selliste pühadeaegset koosistumist:
KARUKELLA PUHKEMAJA: KÕIK ON OLEMAS, KÕIK ON KOOS! ❤️