Mis lugu on kassipiltide taga tubade seintel?

Arvatavasti on meie külalised imetlenud tubade seintel rippuvaid pilte, kus kaks kassi on erinevates aastaaegades erinevaid tegevusi tegemas. Üks on triibuline ja teine valge kassike.

Eks selle nuputamisega, mis sinna seintele saada, oli ikka üksjagu tegu. Et oleks kuidagi ikka meie perega seotud, samas läbivalt üks teema. Võõraid ja anonüümseid asju me oma majja pole soovinud. Ja pildid peaks minu arvates olema just sellised, mis oleks kuidagi pererahvaga seotud.

Lisaks veel see, et kes need ideed (kui nad lõpuks pähe tulevad), kenasti ära vormistaks.

Esmalt leidsin ma illustraatori- Tuulike Kivestu joonistatud pilte olin ma Facebookis juba ammu piilunud. Nägin, et tema stiil sobiks ideaalselt meie maja iseloomu ja sisekujundusega. Vaadates tema loodud karaktereid (nt. siil ja kaelkirjak) hakkas ka mul mõte jooksma, et meie pere loomtegelased on ju kassid- seega oligi otsus tehtud! Tuulike joonistab meil tubadesse külaliste silma paitama vahvad kasstegelased.

Kuna alles äsja oli meie pere esimene valge kiisu Miksu valge pilve peale ingliks läinud ja meile oli Gabrieli juurest varjupaigast koju kolinud Bella, siis oligi asi lukus! Nii ongi triibiuline Bella piltide peal aktiivses tegevuses ja valge Miksu on kujutaud tiibadega ja unelevate silmadega kaasas olemas… Nurr…

Meie majas pole midagi juhuslikku, kõik on kas kuidagi pererahvaga seotud või on kohalike poolt tehtud. See kõik kandmaks mõnusat energiat ja tekitamas sooja ning kodust tunnet. Kui keegi peaks juhuslikult küsima mu arvamust, et kas osta oma koju sisekujunduselemente kirjadega HOME või LOVE või FAMILY või kuivainepurke siltidega SUGAR, SALT jne, siis võid kindel olla, et minu vastus seda ei soosi. Ma mõtlen alati, et mille pärast peaks mu kodus olema inglisekeelne info või sildid.

Lõpetuseks ehk veel see, et kõik mööbel meie puhkemajas on Eestis toodetud- seeläbi on kvaliteet kindel ja toetatud eestimaist mööblitööstust.