Ehitame maja, ehitame maja- lastele mängumaja!

Karukella puhkemaja tandem on juba terve nädalajagu laste mängumaja ehitust ette valmistanud. Algul otsisime kohta, kuhu see tuleks (kõige raskem osa sellest ettevalmistavast tööst) ja siis kaevasime, valasime betoonposte, paigaldasime peenralinti ja geotekstiili ning vedasime peale killustukku. Olgu, Jaanus tegi seda ilma erilise minupoolse abita. Aga ma olin olemas ja niisama ilus ning samuti ka moraalseks toeks.

Nädalavahetusel on hea krundil mütata, kuid nädala sees on meie mõlema kodukontori tööaeg nii tihedalt sisustatud, et pole mingitki varianti kusagilt aega näpistada. Esmaspäeval tegime paari tunniga põranda ja terrassi ära, sain kohe südamest kruve kruvida (õnneks ikka trelliga) ja põrandat värvida.

Eile oli seinadepüstitamise aeg. Õnneks jõudsime enne suure vihmapilve tulekut kõik neli seina üles panna ja majaotsi ühendava katusetala samuti paika panna. Tulemus oli juba nagu päris.

Mängumaja Otto tellisime tegelikult eelmises juulis . MIngil põhjusel tarne viibis ja viibis ning lõpuks, kui ta septembri algul kohale jõudis, ei pannudki me seda üles- vihma ja lume kätte (mida tegelikult ju ei tulnudki) ligunema. Nii ootaski meie mängumaja soojas garaažis kevadet. Üle talve aitas tal seal saada ka liivakast, mis nüüd mängumaja kõrvale seltsiks läheb.

Olge siis jätkuvalt lainel, täna läheme katust panema!

Vol. 2 23. aprill

Katus on peal ja aknaavad on ka klaasid ja liistud peale saanud- nüüd näeb maja välja ikka maja moodi. Meilt on jõutud vahepeal küsida, et kas see on välivets, siis ka seda, et kas see on kuur? He- hee. Nüüd ei küsi enam keegi niimoodi. Vahepealsed külmad ja vihma-lumised ilmad keerasid tuksi ka detailide värvimise. Seega pole saanud asja lõpuni viia. Loodame nüüd pühapäevase päeva peale. Sõrmed risti!

Maikuud võtsime vastu juba valmis mängumajaga. Ok, teha on veel akende alla lillekastid ja paigaldada kortsen, mille sisse läheb väike päikesepaneelike, mis hakkab andma valgust nukumaja juurde :)