Kuhu koolivaheajaks? Mida sünnipäevaks?

Neil päevil saab siin suuremal osal inimestest täis kuu aega, mil kodustes tingimustest nelja seina vahel veedetud. Veab neil, kel on oma maja või suvekodu, kuhu vahelduseks põgeneda, kuid kes peavad oma karantiini veetma nelja sina vahel ja tingumusis, kus ka vanavanemate juurde ei saa minna, on privaatsed puhkemajad hetkel väga abiks.

Meie pakume rangelt vaid ühele leibkonnale:

Nädala sees (P-N)
Nädalalõpul (R-L)
Neljakesi kahes toas 1 öö  = 172 €
hind ühe inimese kohta 43 €
Neljakesi kahes toas 1 öö = 196 €
hind ühe inimese kohta 49 €
Neljakesi ühes toas 2 ööd = 264 €
(lapsed lahtikäival kahekohalisel diivanil)
1 öö ühe inimese kohta 33 €
Neljakesi ühes toas 2 ööd = 300 €
(lapsed lahtikäival kahekohalisel diivanil)
1 öö ühe inimese kohta 33 €
Neljakesi kahes toas 2 ööd = 294 €
(kahekaupa eraldi kahes toas)
1 öö ühe inimese kohta 37 €
Neljakesi kahes toas 2 ööd = 336 €
(kahekaupa eraldi kahes toas)
1 öö ühe inimese kohta 37 €

Hinnas sisaldub sauna ja kuumaveetünni kasutamine. Lemmikloom 30 €. Loe karantiinitingimusi SIIT!

Broneeri kohe!

Meie erakordne peretütar sai vahepeal 17 ja talle tellisime Karukellasse üllatuseks sünnipäevatordi. Oma päris sünnipäeva veetis ta Tallinna päriskodus, kus võttis kullerdatud lillekimpe ja virtuaalseid sünnipäevaõnnitlusi vastu ning pidas sõpradega maha zoomi-maratoni. Pääsemine nelja seina vahelt oli talle suureks rõõmuks ja nö. parimaks sünnipäevakingiks.

Ütlesin tordimeiste Kairele, et palun tee üks kevadine ja õrn tort ning tulemus oligi imeilus nig sisult lausa jumalik! Tort toodi meie äraoleku ajal majja ka- see on super, et selles väikses kogukonnas me teame ja tunneme kõiki ning oldakse valmis kullerdama asju läbi lukustatud ukse otse külmikusse.

Ma saame külalise jaoks Leelo käest kohale tellida nii külmlauasuupisted kui ka käsitööleiva ning erinevat magusat. Rääkimata ka Vendi talust näiteks kooritud porganditest- kartulitest või siis juba ka keedetud variandist. Ainult küsi ja me kas teeme ise või siis teame, kes teeb ja toob. Arveldamine käib läbi meie- lihtne ja turvaline.

Näiteks meie eilsed külalised ütlesid, et kui nende 2 koolieelikust last kuulsid, et ees on kahe ööbimisega väljasõit, siis rõõmustas see neid pea samapalju, nagu oleks Lottemaale mindud. Siinkohal tuleb kohe meelde üks vanakooli lastelaul:

… lapsed, kes kui vangis eland, pole ammu muru näind…

Ning pragusel hetkel ei olegi vaja Lottesid, ega muid meelelahutajaid, vaja on vaid teist keskkonda, uusi mänguasju ja turvalist õuesjooksmisevõimalust ning lapsed on rõõmsad, mahalaetud ja uus nädal kodukontori kütkes saab hulga mõnusamalt alata terve pere jaoks.

Oleme vahelduva eduga Karukellat leibkondadele karantiinipelgupaigaks pakkunud ja tagasisidena oleme saanud vastu, et tehke rohkem reklaami, sest suurem osa rahvast arvab, et kõik, mis on majutusega seotud, on hetkel täiesti lukus. See, et väiksed privaatsed puhkemajad leibkondadele majutusteenust pakuvad, on kuidagi muu infomüra taha kinni jäänud.

Panen mõned kaldaääredžungli pildid ka- väiksematele lastele kohustuslik vaid vanematega koos avastamiseks!

Ägedat kevadet!