Karukella puhkemaja saab välibasseini!

01. aprill 2021

Kevade saabumisega algab kõikjal ehitusbuum- niisamuti planeeris Karukella pererahvas kohe kui mätas kuivaks saab, kopa maasse löömist, et suveks võiks sisehoovi kerkida ruumikas väliköök.

Plaanid tehtud ja vallast ka ehitusteatised käes! Kuid uudis 30. märtsi Ärilehes ehitusmaterjalide kallinemisest on pannud senised mõtted pausile. See, et levinud ehitustoodete hinnad on 40% kallinenud, ei meelita just hetkel invetseeringut tegema.

Planeeritud väliköögi plaan.

Pererahvas orienteerus kiiresti ümber: “Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab,” lausus peremees Jaanus. “Kuna soovisime siiski oma külalistele lisaväärtust pakkuda, siis oli raske sest mõttest loobuda. Otsustasime väliköögi asemel teha välibasseini- see sobitub kenasti varasemalt planeeritud väliköögi vundamendiauku. Bassein tuleb pikkusega ligi 12 meetrit ja laiusega 4 meetrit. Vahest mõnel järgmsel aastal ehitushinnad taas normaliseeruvad ja saab esialgse mõtte lõpuni viia. Võib aga ka nii juhtuda, et meie välibassein hakkab külalistele meeldima, et peab väliköögi jaoks hoopiski teise koha leidma.”

Jagame teiega sügisel meie külaliste tagasisidet basseini populaarsuse kohta. Õnneks krunt on suur, soodsamate aegade saabudes mahub ka väliköök kenasti ära.