8 vihjet aktiivseteks tegevusteks

Ühes oma eelmises postituses kirjeldasin, mida saab meie puhkemaja vahetus läheduses teha ja andsin lubaduse, et peagi kirjutan ka aktiivsetest tegevustest meie kandis. Järjestasin tegevused kauguse järgi meie puhkemajast. Kõige läheb on 6 km kaugusel (loe: lähedusel) ja kaugeim 28 km eemal- kuid samas jäävad Tallinna poolt tulijatele kenasti tee peale.

Ida-Virumaa maastik ja loodus on niivõrd teistmoodi- siin on looduslikult imekaunid kohad vaheldumas lummavate tööstusmaastikega. Samas on mööda pankrannikut sõites kõige rohkem näha taevast- 180 kraadi avarat silmapiiri. Soovime, et meie head külalised saaksid sellest kõigest osa ja seetõttu toome välja meie kõige popimad atraktsioonid koos hindade ja kaugusega meie puhkemajast.

Me oleme kõikide nende teenusepakkujatega väga head sõbrad ja tuttavad, vahendame nende teenuseid oma klientidele ja esitame koos majutusega ühel arvel. Eriti mugav ettevõtetele. Meil on ka e-arve esitamise võimekus!

Paneme teile kokku ka ajakava, kui on plaanis terve päev Virumaa südames aktiivselt ringi mütata, soovi korral lisame ka võimalikud söögipausid. Suhtleme ise teenusepakkujatega ja kooskõlastame kellaajad. Teil jääb vaid õigel ajal kohale tulla ja korraldatut nautida.

Aktiivsed tegevused 10-sele grupile:

Purtse nõukagaraaž 1 h = 75 €

 • Nii neljakümnestele inimestele täielik nostalgialaks. Viisakas garaažis palju miilitsa-atribuutikat, mootorrattaid, mopeede, mõni mosse ja palju lapsepõlvega seotud mänguasju, jalgrattaid jne. Klientidele meeldib tolleaegsetesse vormidesse riietuda ja saada endale ports vahvaid pilte mälestuseks
 • KAART = 6,1 km

Purtse pruulikojas erinevate õllede degusteerimine 1 h = 150 €

 • Pruulmeistrid näitavad tootmist, räägivad Purtse käsitööõlle sündimislugu, annavad degusteerida erinevaid õllesid, mekitoas õllejutud jätkuvad, saab nö. tehasehinnaga õhtuse saunaõlle kaasa osta.
 • KAART = 8,3 km

Karjäärisafari 1,5 h = 300 €

 • Lahtise veoautoga läheb sõit Aidu karjääri- ühest tehismäest üles ja teisest alla. Näete tänapäevast põlevkivikonveierit, ilmatuma ilusat vaadet kõige kõrgemast punktist, kuulete põlevkivi lugu, peale mida naljalt enam keegi omal koduses sahvris tuld põlema ei jäta. Ühesõnaga, saate osa Ida-Virumaa võlust ja valust.
 • KAART = 12,8 km

Seiklusmatk + karjäärisafari 2 x 1,5 h = 300 + 120 = 420 €

 • Seiklusmatkale antakse kaasa kaart, ületate purdeid, parvetate parvega üle kanali, otsite peidetud aaret. Saadaval ainult koos karjäärisafariga.
 • KAART = 12,8 km

Kaevandusmuuseum 2 h = 220 €

 • Maa- alune ekskursioon, sõit allmaaraudteega, giidideks on endised kaevurid, kes näitavad, kuidas lõhkelaengute tarvis auke seina puuriti ja mis siis eal edasi sai… ainulaadne muuseum kogu Euroopas.
 • KAART = 12,8 km

NB! Elektriliste fatbite jalgratastega matk

 • Nüüdsest saavad meie külalised FITBIKE jalgrattad rentida, et avastada näiteks Aidu kärjääri. Elektriline fatbike (ehk e-fatbike) on elektriline jalgratas, millega on võimalik läbida erinevaid maastikke (pori, liiv, turvas, raba, tõusud, lumi). Mootor teeb selle kõigile jõukohaseks – ole noor või vana, kogenud või algaja. See on just Sulle!

Tõukerattamatk Kohtla-Järve töölisasulas 3 h = 260 €

 • Tõuksidega vahva matk töölisasulatesse, osad maha jäetud ammu, osades uued elanikud. Liginetakse ka VKG tootmisele ja käiakse kuulsas Siidisuka elurajoonis. Peale seda ei vaata te K-Järve uudiseid enam kunagi endise pilguga.
 • KAART = 19,6 km

Ojasaare Golf 2 h = 200 €

 • Ojasaare asub peaaegu, et täpselt Ida- ja Lääne-Virumaa piiril. Vinni vallas, Aarla külas Ojasaarel. Pakutakse suurepärast võimalust saada golfi algõpet või treenimisvõimalusi. Golfimäng sobib väga hästi pere- ja firmaürituse läbiviimiseks.
 • KAART = 26 km

ATV ja bagimatkad = 10-le: bagidega 800 € ja 10-le: 6 ATV + 2 UTV (bagi) = 920 €

 • Asuvad Lääne-Virumaal, Vinni vallas, Ulvi külas. Nende matkal saad panna ennast proovile nii asfaldil, kruusteel, mägedes, karjääris kui ka mudamülgastes. Matkale saate nii turvavarustuse (soovi korral ka kombeka), instruktor on alati ka kaasas. Matk kestab 2,5 h, võtke kaasa korralikud kindad. Pakkumisel on 7 ühekohalist Honda ATV-d ja 5 kahekohalist Cfmoto UTV-d (bagi), maksimaalselt viiakse siis matkale 17 inimest.
 • KAART = 27,6 km

Võtke kindlasti ühendust: puhkemaja@karukella.ee