6 põhjust kahekesi romantilisse ❤️ Karukellasse põgeneda!

Saame aeg-ajalt päringuid paaridelt, kes soovad kahekesi privaatselt argipäevast põgeneda, nüüd on teil see võimalus!

Romantiline põgenemine (P-T) = 250 €/ 2 inimest 1 öö

Anname teile 6 põhjust, miks valida peatuspaigaks Karukella puhkemaja:

  1. romantiline ja luksuslik keskkond = ilus, avar ja valgusküllane puhkemaja, kus teie mugavuse jaoks on väga palju tehtud- kõik on olemas!
  2. kestlik majandamine = kui omad kestlikku elustiili, siis on Karukella ainuõige valik, omame ainsa turismiobjektina Ida-Virumaal Greek Key ökomärgist.
  3. 24/7 soe kuumaveebassien = keegi ei pea kütma tünni, jälgima vee temperatuuri- tõsta kaas pealt ja sulpsake kohe sooja vette. 38 kraadi ööpäevaringselt.
  4. elektriautolaadija = kui oled tulemas elektriautoga, siis on teie minek ja tulek murevaba, maja küljes on Alexela särtsutankla.
  5. kaugtöövõimalus = meil on helikindlad toad, kiire internet ja igas toas kirjutuslaud, saate segamatult päevatööd teha ja läbi videosilla koosolekutel osaleda.
  6. vahuvein külmikus = jätame omaltpoolt külmikusse teid ootama vahuveini.

Tule naudi meie hubast, kestlikku ja ülimugavat puhkemaja. Kui soovite vaid oma perega privaatselt olla, siis hinnakiri kujuneb P- T nii:

  • kahekesi ühes toas 250 €
  • neljakesi kahes toas 300 €
  • kuuekesi kolmes toas 350 €
  • lemmikloom 30 €

Kui aga soovite keskkonnavahetust mitmeks päevaks, siis saada päring, pikemajalistele ööbijatele on juba soodustused: puhkemaja@karukella.ee

Soovime imelist sügist!